Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosty spamer tekstowy.
Wprowadzenie   Cześć wszystkim,   To będzie tylko mała nitka, więc wysłuchaj mnie. Jest to prosty spamer tekstowy oparty na funkcji wysyłania wiadomości na konsolę. Jest napisany w C ++ przy użyciu Visual Studio 2008, jeśli nie masz najnowszej wersji możesz pobrać kopię za darmo ze strony ms. Wszystko, co musisz zrobić, to wczytać grę, wstrzyknąć moduł i nacisnąć przycisk numer 1, aby uruchomić pętlę.   Używając kolorów, zrobiłem inkrementację tekstu i zmieniłem jedną literę na raz:       Krótko przetestowałem kod online i zadziałało, jednak niektóre serwery mogą ograniczać liczbę wywołań polecenia say, więc może nie działać. Projekt dołączony.   Edycja: Działa tylko z Call of duty 4 1.4 btw     Kredyty:   Kredyty są w kodzie, ale tutaj są: Strife, RunningBon, QuickTime.     Kod:       Kod:         // Call of duty 4 1.4 - Prosty spamer tekstowy // Napisy: Strife, Quicktime, RunningBon ... // Zawiera #include <windows.h> // prototyp (console) typedef void (* g_ConPrint) (int Index, const char * fmt); g_ConPrint trap_ConPrint = (g_ConPrint) 0x004FCAB0; // Call of duty 4 1.4 offset // Globals bool bSpammer = false; int x = 0; // Credit to Strife: Console Funkcja void SendCommandToConsole (char * command) {__asm {polecenie push push 0 push 0 mov esi, 0x004F99A0 call esi add esp, 0x0C}} // Konsola Drukuj fucntion: Runningbon / Quicktime void ConPrint (int Indeks , const char * fmt) {(trap_ConPrint) (Index, fmt); // Wywołania ConPrint} DWORD WINAPI SendSpam (LPVOID) // Skrót / prosty spamer tekstu tekstowego {for (;; Sleep (500)) {if (GetAsyncKeyState (VK_NUMPAD1)) // Hit Numpad 1, aby włączyć spamera. {bSpammer =! bSpammer; } if (bSpammer == 1) // to zmienia kolor litery, a następnie zwiększa kolor przez wszystkie litery iz powrotem. {switch (x) {case 0: SendCommandToConsole ("say ^ 1u ^ 0c-forum.com!"); złamać ; case 1: SendCommandToConsole ("say ^ 0u ^ 1c ^ 0-forum.com!"); złamać ; case 2: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc ^ 1- ^ 0forum.com!"); złamać ; case 3: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc- ^ 1f ^ 0orum.com!"); złamać ; case 4: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc-f ^ 1o ^ 0rum.com!"); złamać ; case 5: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc-fo ^ 1r ^ 0um.com!"); złamać ; case 6: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc-for ^ 1u ^ 0m.com!"); złamać ; case 7: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc-foru ^ 1m ^ 0.com!"); złamać ; case 8: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc-forum ^ 1. ^ 0com!"); złamać ; case 9: SendCommandToConsole ("powiedz ^ 0uc-forum. ^ 1c ^ 0om!"); złamać ; case 10: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc-forum.c ^ 1o ^ 0m!"); złamać ; case 11: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc-forum.co ^ 1m ^ 0!"); złamać ; case 12: SendCommandToConsole ("say ^ 0unknowncheats.me ^ 1!"); złamać ; case 13: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc-forum.co ^ 1m ^ 0!"); złamać ; case 14: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc-forum.c ^ 1o ^ 0m!"); złamać ; case 15: SendCommandToConsole ("powiedz ^ 0uc-forum. ^ 1c ^ 0om!"); złamać ; case 16: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc-forum ^ 1. ^ 0com!"); złamać ; case 17: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc-foru ^ 1m ^ 0.com!"); złamać ; case 18: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc-for ^ 1u ^ 0m.com!"); złamać ; case 19: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc-fo ^ 1r ^ 0um.com!"); złamać ; case 20: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc-f ^ 1o ^ 0rum.com!"); złamać ; case 21: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc- ^ 1f ^ 0orum.com!"); złamać ; case 22: SendCommandToConsole ("say ^ 0uc ^ 1- ^ 0forum.com!"); złamać ; case 23: SendCommandToConsole ("say ^ 0u ^ 1c ^ 0-forum.com!"); złamać ; }} ++ x; // Przyrost x, określa jaki przypadek użyć ... jeśli (x == 24) // resetuje x kiedy osiągamy ostatni przypadek Smile {x = 0; }} return 1; } BOOL APIENTRY DllMain (HMODULE hModule, DWORD AreWeInside, LPVOID lpReserved) {if (AreWeInside == true) {Beep (150, 150); // Prosty szum do przetestowania wstrzyknęliśmy ok! ConPrint (0, "Text Spammer: Injection OK!"); // Dziennik konsoli do sprawdzenia, że wstrzyknęliśmy ok! CreateThread (NULL, NULL, SendSpam, NULL, NULL, NULL); // Utwórz wątek dla klawiszy skrótu / funkcji spammer} return 1; }       Źródło:   http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=2872
Reply
ahh widzę tam trochę asm. świetny tut man dzięki
Reply
Ładny! Nadal uczę się dużo z waszych wydawnictw
Reply
Zacytować: Napisał Longpoke Ładny! Nadal uczę się dużo z waszych wydawnictw Fajnie, miło wiedzieć, że pomagam niektórym
Reply
Zacytować: Originally Posted by QuickTime Fajnie, miło wiedzieć, że pomagam niektórym Nie pomagasz tylko jednej osobie, ale nam wszystkim. Twoja wiedza i wkład, przynoszą to forum wielkiej mocy. Nie spodziewałbym się, że taka sekcja będzie tak dobrze utrzymana przez jakąkolwiek inną osobę, ale ciebie. W tym celu rozpowszechniam miłość do wróżki na tobie. Dużo miłości, Misses Fairy Berry
Reply
tęskni za jagodami jagodowymi 9 stanowiskami i gównem rep ... lol co zrobiłeś, żeby to zdobyć ?? miły tut btw + rep,
Reply
Zacytować: Originally Posted by jmorr212 tęskni za jagodami jagodowymi 9 stanowiskami i gównem rep ... lol co zrobiłeś, żeby to zdobyć ?? miły tut btw + rep, Ona * rozprzestrzenia miłość przez Internetz
Reply
Zacytować: Originally Posted by QuickTime Ona * rozprzestrzenia miłość przez Internetz Mam nadzieję, że to wszystko, co ona szerzy, jk! o boże, proszę, nie karaj mnie
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie HillBilly Drew Hope that's all she's spread, jk! o Boże, proszę, nie karaj mnie, to w rzeczywistości facet: x
Reply
Zacytować: Originally Posted by QuickTime to właściwie facet: x ha, wow, cana oszukał mnie. Hej sry za zamieszczanie na tych zamkniętych wątkach, mam nadzieję, że nie szeleściłem za dużo piór, chciałem tylko dać moje ciągłe rekwizyty do twojej pracy. Po prostu nie widziałem ikony "zamkniętej", nie będzie już więcej.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)