Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dotyczące podwójnego korzystania z połączeń internetowych
cześć Zastanawiam się, czy ktoś może mi pomóc, mam połączenie NTL 3mb przez modem kablowy, a połączenie 2mb przez modem dsl ... czy jest tak, że mogę wykorzystać oba te połączenia, więc zasadniczo dostanę 5mb na wszystko ????
Reply
Minęło trochę czasu, odkąd przeczytałem o tych rzeczach, ale zajmie to router, który został specjalnie do tego zaprojektowany. Sądzę, że nazywa się je podwójnymi routerami WAN, nie jestem pewien. To, co zrobią, to na przemian sprawdzanie, czy internet przeplata się między połączeniami. Oznacza to, że nie trzeba pobierać 5 MB, ale jeśli używa się wielu wątków (zgadnij, że to nazwałbyś), prędkość może wynosić 5 MB. Chciałbym wypróbować Google "router dual wan" i przeczytać na ten temat. To wszystko, co mogę pomóc, ponieważ sam nigdy tego nie zrobiłem. edytuj: krótko googlełem i nazywają to "multi-homing" i "połączenie z siecią". To może pomóc ci zawęzić pole wyszukiwania.
Reply
Zgaduję, że wszystko co możesz zrobić, to zrobić kopię zapasową za pomocą okien, dla więcej potrzebujesz innego routera, jak powiedział justasmoken. Będziesz potrzebował co najmniej protokołu routingu takiego jak RIP, więc możesz wprowadzić metrykę wyboru linii
Reply
Dzięki za informacje, bardzo mi pomogliście
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)