Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rust Experimental Crosshair Hack
Witaj! Dziś odkryłem nakładkę, która nie tylko może pomóc ci w rdzy, ale może ci pomóc w wielu grach, takich jak h1z1 i więcej!   Tak więc, będziesz musiał pobrać oprogramowanie, które umieści nakładkę na twoim komputerze, tutaj jest link do tego ...   <removed>   Po pobraniu otwórz plik i kliknij dwukrotnie logo na pulpicie niestandardowym ...   Może się wydawać, że nic się nie wydarzyło, ale teraz musisz przejść na prawy dolny róg pulpitu i kliknąć prawym przyciskiem myszy na zieloną kropkę, jeśli go nie widzisz, jest OK, po prostu kliknij "pokaż ukryte ikony" tab ... wygląda na odwróconą literę V.   Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na zieloną kropkę kliknij Ustawienia, a następnie pojawi się nowy ekran ...   Powinien pojawić się przycisk z napisem "zmień folder z obrazem" i powinien pojawić się nowy ekran. podczas przeglądania folderu ważne jest, aby znaleźć folder o nazwie "chuj" i kliknąć go dwukrotnie, Teraz kliknij v2. jeśli nic nie wyskoczy, gdy klikniesz na chuj, możesz być w porządku. teraz kliknij OK i zamknij wszystko.   uruchom niestandardowe logo pulpitu, a twój celownik powinien tam być!   Jeśli nie podoba Ci się niestandardowy celownik, (kółko), możesz przejść do obrazów Google i wyszukać dowolny .PNG, który Ci się podoba, a kiedy go ustawisz, postępuj zgodnie z instrukcjami, ale umieść własne zdjęcie w " chuj "Zwykle używam tego ...     https://www.google.com/search?hl=en&...eCEvdTsbKQM%3A   Dzięki! Mam nadzieję, że to działa dla was wszystkich!   Żałuję tylko, że nie mam nowych sztuczek na rdzę!
Reply
Zewnętrzne linki do pobierania plików są niedozwolone, z wyjątkiem rzadkich przypadków, gdy zostały wstępnie zatwierdzone przez pracownika. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz zasady sekcji pobierania. Prześlij plik do UCDownloads i dodaj link do swojego posta. Po wykonaniu tej czynności nie musisz podejmować żadnych dalszych działań, po prostu bądź cierpliwy. Nasze analizatory plików dokonają ręcznego przeglądu przesłanego pliku i zatwierdzą go wkrótce po przesłaniu, o ile jest on bezpieczny i nie narusza żadnych zasad. Wszyscy nasi pracownicy są wolontariuszami, a ilość czasu, który to zajmuje, zależy od różnych czynników, w tym aktualnego rozmiaru kolejki, oraz od tego, ilu pracowników jest w stanie obsłużyć kolejkę. Dlatego nie możemy podać żadnych szacunków dotyczących czasu zatwierdzenia. Z góry dziękuję za wkład.
Reply
~ nope ~ przepraszam, zrobiłem bezpośredni link do pobrania, tutaj jest link, w którym musisz kliknąć
Reply
Zacytować: Napisał tommymartel11 ~ nope ~ przepraszam, zrobiłem bezpośredni link do pobrania, tutaj jest link, gdzie trzeba kliknąć Czy mógłbyś przeczytać, co napisał Winslow: Zacytować: Originally Posted by Winslow Zewnętrzne linki do pobierania plików są niedozwolone, z wyjątkiem rzadkich przypadków, gdy zostały wstępnie zatwierdzone przez pracownika. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz zasady sekcji pobierania. Prześlij plik do UCDownloads i dodaj link do swojego posta. Po wykonaniu tej czynności nie musisz podejmować żadnych dalszych działań, po prostu bądź cierpliwy. Nasze analizatory plików dokonają ręcznego przeglądu przesłanego pliku i zatwierdzą go wkrótce po przesłaniu, o ile jest on bezpieczny i nie narusza żadnych zasad. Wszyscy nasi pracownicy są wolontariuszami, a ilość czasu, który to zajmuje, zależy od różnych czynników, w tym aktualnego rozmiaru kolejki, oraz od tego, ilu pracowników jest w stanie obsłużyć kolejkę. Dlatego nie możemy podać żadnych szacunków dotyczących czasu zatwierdzenia. Z góry dziękuję za wkład.
Reply
Pomógłby mi tak bardzo w rdzy, proszę przesłać go na nieznane serwery
Reply
Zacytować: Originally Posted by rosti Pomógłby mi tak bardzo w rdzy, może przesłać go na nieznane serwery Nie jestem pewien, czy to wiesz, ale Rustowi przeszkodziło to przykro: /
Reply
ładny.
Reply
Zacytować: Napisał MathewJP Nie jestem pewien, czy to wiesz, ale Rustowi przeszkodziło to przykro: / Jeden z plików .ahk działa świetnie!
Reply
działa dobrze.
Reply
Czy dostaniesz eac zakazane za korzystanie z tego?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)