Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak korzystać z Roccat Aim Assist na Windows 8
No hej będzie to krótki samouczek na temat tego, jak przystąpiłem do pracy z programem Roccat Aim Assist w systemie Windows 8. Na początku dezaktywowałem funkcję DEP w systemie Windows 8. Funkcja DEP służy do zabezpieczenia komputera przed wszelkim możliwym wirusem. Po prostu otwórz konsolę jako administrator i skopiuj następujące dane i naciśnij Enter, aby wyłączyć funkcję DEP     Kod:   bcdedit. exe / set {current} nx AlwaysOff   Musisz także uruchomić CoD4 w trybie okna bez obramowania, w przeciwnym razie gra zawiesi się. Otwórz konsolę i wpisz     Kod:   r_fullscreen 0   i wtedy     Kod:   vid_restart   teraz CoD4 jest w trybie okna. Aby uruchomić go w trybie bez ramki, skorzystałem z zewnętrznego oprogramowania o nazwie Boderless Gaming. Możesz samodzielnie wypróbować oprogramowanie Google lub mogę dodać bezpośrednie pobranie z unknowncheats.me. Po zainstalowaniu i uruchomieniu oprogramowania wybierz grę (Call of Dtuy 4 iw3mp) i naciśnij przycisk "Boderless". Wstrzykuj Roccat Aim Assist po dołączeniu do serwera. Moje ustawienia legit     Kod:   KolorR = 255.0 KolorG = 0.0 KolorB = 0.0 KolorA = 100.0 Radar = 0.0 ESP = 0.0 Punkt rastra = 15.0 SlowAim = 0.0 AimSpeed = 1.0 Stealth = 1.0 AimAngle = 30.0 AutoWall = 1.0 AimKey = 0.0   Mam nadzieję, że ten mały samouczek może ci pomóc Szczęśliwy hackowanie ^ - ^
Reply
Nie musisz uruchamiać CoD 4 w trybie okienkowym, aby użyć roccat.
Reply
Gra zamarza dla mnie, jeśli jestem w trybie pełnoekranowym. Więc tak, muszę grać w trybie okienkowym
Reply
nie wyłączaj go, niektórzy ludzie będą kopać na nim csgo itp., aby wybrać,
Reply
Zacytować: Napisał DaftLeech Moje ustawienia legit Kod: KolorR = 255.0 KolorG = 0.0 KolorB = 0.0 KolorA = 100.0 Radar = 0.0 ESP = 0.0 Punkt rastra = 15.0 SlowAim = 0.0 AimSpeed = 1.0 Stealth = 1.0 AimAngle = 30.0 AutoWall = 1.0 AimKey = 0.0 Mam nadzieję, że ten mały samouczek może ci pomóc Szczęśliwy hackowanie ^ - ^ jak zmienić ustawienia? plz halp @ DaftLeech
Reply
Czy to nadal PB jest wykryte? To może być głupie pytanie, ale czy możesz użyć tego rodzaju hackowania na przykład na przykład CoD1? Czy też nie jest kompatybilny ze względu na różne silniki gier? Oczywistym jest, że CoD1 działa na quake3, ale czy nadal możliwe jest ciche oszukiwanie w tego rodzaju grze? Nigdy wcześniej tego nie widziałem na CoD1 i nie wiedziałem, czy da się to zrobić. Z góry dziękuję
Reply
Zacytować: Originally Posted by ManchesterUtd Czy to nadal PB jest wykryte? To może być głupie pytanie, ale czy możesz użyć tego rodzaju hackowania na przykład na przykład CoD1? Czy też nie jest kompatybilny ze względu na różne silniki gier? Oczywistym jest, że CoD1 działa na quake3, ale czy nadal możliwe jest ciche oszukiwanie w tego rodzaju grze? Nigdy wcześniej tego nie widziałem na CoD1 i nie wiedziałem, czy da się to zrobić. Z góry dziękuję To tylko dla Cod 4
Reply
Zacytować: Originally Posted by ManchesterUtd Czy to nadal PB jest wykryte? To może być głupie pytanie, ale czy możesz użyć tego rodzaju hackowania na przykład na przykład CoD1? Czy też nie jest kompatybilny ze względu na różne silniki gier? Oczywistym jest, że CoD1 działa na quake3, ale czy nadal możliwe jest ciche oszukiwanie w tego rodzaju grze? Nigdy wcześniej tego nie widziałem na CoD1 i nie wiedziałem, czy da się to zrobić. Z góry dziękuję Wszystkie rodzaje hacków są możliwe w CoD1 (w tym cichym celu), ale nie w tym specyficznym cheacie, ponieważ, jak stalkerdoom stwierdził, został stworzony dla cod4
Reply
Zacytować: Napisał Cre3per Wszystkie rodzaje hacków są możliwe w CoD1 (w tym cichym celu), ale nie w tym specyficznym cheacie, ponieważ, jak stalkerdoom stwierdził, został stworzony dla cod4 Tak!! Jeśli spróbuję użyć go na Win 7, to nie robi haha, czy to dlatego, że mam mysz Razer? : P
Reply
Dla mnie działa dobrze bez trybu okienkowego (używam nowej wersji narzędzia roccat aim assist)
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)