Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reshade zablokował ten czas na serio
Reshade jest neutrolizowana z tą aktualizacją. byłem w stanie go używać od wczoraj. dzisiaj nie ma funkcji.
Reply
Zacytować: Originally Posted by alimerts Reshade jest neutrolizowana z tą aktualizacją. byłem w stanie go używać od wczoraj. dzisiaj nie ma funkcji. rozrywka blueballs to śmieć. Używam odświeżania od wersji beta i do dnia dzisiejszego nie mam żadnych trudności z jego użyciem. Po prostu "ukrywanie" katalogu folderu z kolejnymi wersjami w / files && loading reshade z pendriva USB jest czymś więcej niż ominięciem wykrywania battlepiss. Podziękujesz mi później.
Reply
Gra wygląda po prostu tak źle, bez żadnych zmian.
Reply
Zacytować: Originally Posted by fdvsf rozrywka blueballs to śmieć. Używam odświeżania od wersji beta i do dnia dzisiejszego nie mam żadnych trudności z jego użyciem. Po prostu "ukrywanie" katalogu folderu z kolejnymi wersjami w / files && loading reshade z pendriva USB jest czymś więcej niż ominięciem wykrywania battlepiss. Podziękujesz mi później. Nie pochodzi z wykrywania BE, jest wykrywany przez Xenuine. Xenuine zapobiega włączaniu się aplikacji do gry. To dlatego ludzie z aplikacjami antywirusowymi, którzy robią coś podobnego, nie mogą nawet otworzyć gry: ")
Reply
Zacytować: Originally Posted by fdvsf rozrywka blueballs to śmieć. Używam odświeżania od wersji beta i do dnia dzisiejszego nie mam żadnych trudności z jego użyciem. Po prostu "ukrywanie" katalogu folderu z kolejnymi wersjami w / files && loading reshade z pendriva USB jest czymś więcej niż ominięciem wykrywania battlepiss. Podziękujesz mi później. OK, dzięki, jeśli korzystasz z funkcji zwiększania kontrastu (publiczna), możesz uzyskać efekt shadera typu rybie oko, aby powiększyć. publiczny nie zawiera pliku modułu cieniującego, nie wiem dlaczego. Mam również shader krzyżyka, jeśli potrzebujesz, mogę ci to również dać edytuj: co masz na myśli, ładując z usb? czy próbowałeś użyć go w grze po aktualizacji 1,6 gb?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie natxuke Gra wygląda po prostu tak źle, bez żadnych zmian. Im teraz gra z VibranceGUI, o wiele prostsze powinieneś to wypróbować
Reply
Zacytować: Originally Posted by jacoboo Im teraz gra z VibranceGUI, o wiele prostsze powinieneś to wypróbować Czy próbowałeś już Nvidia freestyle? Słyszałem, że jest podobny do VibranceGUI, ale lepiej.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie natxuke Czy próbowałeś już Nvidia freestyle? Słyszałem, że jest podobny do VibranceGUI, ale lepiej. nvidia freestyle działa. ale dostaję zauważalny spadek FPS (z około 70 do 60). więc - nie używam go.
Reply
Zacytować: Originally Posted by jacoboo Im teraz gra z VibranceGUI, o wiele prostsze powinieneś to wypróbować Używam go, ale nie jest tak zaawansowany jak odświeżanie. I jestem amd, więc nie mogę używać freestyle: P
Reply
dlaczego mieliby zakazać reshade, gra bez tego wygląda jak gówno
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)