Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nienawidzę joo apple
czy to tylko ja, czy też quicktime to największy kawałek gówna?   Dlaczego Apple uważa za konieczne, aby quicktime zmieniało się w moim rejestrze i dodawało się do uruchamiania? Dlaczego dodaje się ponownie po usunięciu? Dlaczego potrzebuję QuickTime do korzystania z iTunes? Po zamknięciu itunes, dlaczego program ipodservice.exe, ituneshelper.exe pozostaje otwarty i pochłania moją pamięć?   Nie wiem, ale mnie wkurza.   Jakieś pomysły na to, jak utrzymać jabłka itunes od spożywania mojej pamięci i utrzymywania szybkiego startu przy starcie?
Reply
Reformat
Reply
Istnieją niezależne instalacje zarówno iTunes, jak i QuickTime, ale faktem jest, że będziesz musiał uruchamiać komputer ze względu na iTunes. Musi być w stanie podłączyć Twojego O.S. aby rozpoznać, czy iPod jest podłączony lub jest już podłączony. Jeśli komputer jest rzeczywiście pożerany przez zasoby używane w iTunes lub QuickTime, musisz także zadbać o inne problemy. Te aplikacje nie wymagają tak wiele do uruchomienia. Możesz łatwo usunąć ikonę zasobnika QuickTime lub użyć polecenia msconfig lub hijackthis, aby wyłączyć uruchamianie, które nie jest potrzebne.
Reply
ookay przenosi się z jabłka na aol nie mam pojęcia, jak to się stało na moim komputerze lub jak to zrobić
Reply
Zakładam, że już próbowałeś odinstalować go przez dodanie / usunięcie programów, i że jego stamtąd już nie ma, ale katalog nadal istnieje. Czy to stwierdzenie jest prawdziwe? Jeśli tak, czy spróbuj usunąć ten katalog AOL w trybie awaryjnym? To może być twoja odpowiedź.
Reply
Apple najpierw: Otwórz MSCONFIG (uruchom> uruchom> MSCONFIG), przejdź do zakładki uruchamiania i odznacz wszystko, co widzisz, co jest niechciane. Następnie przejdź do zakładki usługi i zaznacz ukryj wszystkie usługi Microsoft, a następnie odznacz wszystko, czego nie chcesz, na przykład śmieci iTunes. Warto zauważyć, że czasami zatrzymywanie usług może zatrzymać ładowanie lub prawidłowe działanie programów; właśnie dlatego sugeruję przejście do Apletu usług (panel sterowania> Narzędzia administracyjne> Usługi) i zmianę usług z Automatycznego na ręczny, w ten sposób ładują się, gdy program ich potrzebuje, a po zamknięciu zwracają pamięć z powrotem do systemu. AOL: Przejdź do Dodaj / Usuń aplet (Panel sterowania> Dodaj / Usuń) wybierz AOL (jeśli go nie używasz), a następnie odinstaluj, wybierz wersję i odinstaluj. Również nowe wersje AOL instalują wiele innych bezużytecznych rzeczy, takich jak Program do Screensaver i skaner Spyware, należy je odinstalować, zanim będzie można usunąć ten folder. Najprawdopodobniej jest to wstępnie zainstalowana wersja z wyprodukowanego komputera, takiego jak Dell itp.
Reply
w porządku, mam to wszystko naprawione, wszelkie pomysły na zmianę pliku M4P (co otrzymasz, gdy dl z iTunes) na mp3?
Reply
Zacytować: Napisał Frosty_Flakes2 w porządku, mam to wszystko naprawione, wszelkie pomysły na zmianę pliku M4P (co otrzymasz, gdy dl z iTunes) na mp3? Konwersja m4p na mp3. edytowany link.
Reply
Zacytować: Napisał Shirley Konwersja m4p na mp3. Jeśli masz zainstalowany odtwarzacz multimedialny, możesz również kliknąć "Prawym przyciskiem myszy" na plikach i wybrać "Konwertuj"
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)