Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Anti-cheat spadł dzisiaj
Od dzisiaj 4 stycznia 2013 r. WSZYSTKIE zakazy są stałe   Dość samo wyjaśniające. Szczerze wątpię, że będzie lepiej wykrywało hacki niż poprzednio, ponieważ wykrywanie odbywa się po stronie serwera i wymaga od danej osoby sprawdzenia informacji. Ciekawe, że zakazy są perm. Teraz ... miejmy nadzieję, że przypadkowo nie zakazują kogoś, kto był niewinny jak ostatnio.
Reply
to nic nie mówi o anticheat, po prostu mówi, że nie robią tymczasowych zakazów, ponieważ są pewni swoich zakazów. Po uruchomieniu gry nie musiałem pobierać żadnego nowego kodu i jak dotąd nie wykryłem mojego oburzającego hakowania, więc jeśli to jest ich anticheat BWAHAHAHAHAHAHAHA piekło tim0n teleportowane> 5 km ostatniej nocy 6 razy w wypadku i wciąż jest w porządku.
Reply
Zacytować: Napisał Lamleial to nic nie mówi o anticheat, po prostu mówi, że nie robią tymczasowych zakazów, ponieważ są pewni swoich zakazów. Po uruchomieniu gry nie musiałem pobierać żadnego nowego kodu i jak dotąd nie wykryłem mojego oburzającego hakowania, więc jeśli to jest ich anticheat BWAHAHAHAHAHAHAHA piekło tim0n teleportowane> 5 km ostatniej nocy 6 razy w wypadku i wciąż jest w porządku. Myślałem o tym również, ale po rozmowie z jednym z moich przyjaciół powiedział, że to był nowy anty-cheat, który (powiedział) dodali po powrocie z przerwy. WIĘC, nie wiem. Czułem, że ten wątek sugeruje, że był nowy, ale co wiem, jestem w 9 klasie. I to jest niesamowite btw ahaha
Reply
Zacytować: Napisał Iloveyou234 Nowy Anti-cheat spadł dzisiaj Gdzie jest napisane, że w poście, które łączyłeś? Zacytować: Napisał Iloveyou234 Od dzisiaj 4 stycznia 2013 r. WSZYSTKIE zakazy są stałe
Reply
Zacytować: Originally Posted by Nov Gdzie jest napisane, że w poście, które łączyłeś? Zastanawiam się nad tym, ale mój przyjaciel powiedział mi, że nowe anty-cheaty zostaną dodane po ich przerwie, a nawet sami autorzy powiedzieli, że będzie tu pod koniec grudnia / wczesnym stycznia. Czuję, że oni w to wplątali, ale mogę się mylić. Niezależnie od tego, wątpię, aby jakikolwiek środek zapobiegający oszukiwaniu był zaniepokojony
Reply
naprawdę myślisz, że jest nowe oszustwo? sprawdź sam ... own3D.tv - Gra z abitcheat - Livestream
Reply
Więc dlaczego nadal mogę używać hackowania Directx? ten facet streamuje, a on hakuje http://www.own3d.tv/abitcheat/live/430122 ma hack, aby przejść do innych graczy i oglądać je?
Reply
Zacytować: Nasz obecny anty-hack okazał się wyjątkowo niezawodny i przyciąga wielu hakerów. To sprawiło, że lol.
Reply
Zacytować: Napisał Anddos Więc dlaczego nadal mogę używać hackowania Directx? ten facet streamuje, a on hakuje own3D.tv - Gra z abitcheat - Livestream ma hack, aby przejść do innych graczy i oglądać je? pokazuje, jak źle jest ...
Reply
Zacytować: Napisał Anddos Więc dlaczego nadal mogę używać hackowania Directx? ten facet streamuje, a on hakuje own3D.tv - Gra z abitcheat - Livestream ma hack, aby przejść do innych graczy i oglądać je? Ponieważ przegapiłeś fakt, że jest to serwerowa A / C, to po prostu heurystyka IE: analiza działań gracza. Nie ma klienta A / C, w rzeczywistości nie ma prawdziwego A / C tylko kawałek bzdury powodując każdy (nawet prawi gracze), aby się rozłączyć cały czas. Jeśli ich nowa metoda A / C ma zapobiec oszustwu, utrzymując większość z gry w ogóle, to tak, to się udało.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)