Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakaz VAC na kontach rodzinnych
Czy moje konto na Steam, które jest właścicielem gry z rdzy, zostanie zbanowane, jeśli użyję wykrytego hackowania na koncie, które uzyskuje dostęp do gry za pośrednictwem opcji udziałów rodziny Steam?
Reply
Tak, to będzie. Wysłane z mojego iPhone'a za pomocą Tapatalk
Reply
Tak, oba konta otrzymają zakaz, mówi to nawet w rodzinie spluwaczki udostępniającej ToS.
Reply
Nie myśl, że możesz dzielić rodzinę Rusta. mógłbym jednak być w błędzie.
Reply
Zacytować: Napisał MastaJP246 Nie myśl, że możesz dzielić rodzinę Rusta. mógłbym jednak być w błędzie. Zrobiłem to
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłany przez ALlsup Zrobiłem to Hmm .. próbowałem go sam i to nie zadziałało. Zwłaszcza DayZ i Rust nie mogły być udostępnione.
Reply
Zacytować: Napisał MastaJP246 Hmm ... próbowałem go sam i to nie zadziałało. Zwłaszcza DayZ i Rust nie mogły być udostępnione. Ja i mnóstwo innych osób dzielimy się rdzą bez żadnych problemów. Upewnij się, że wpiszesz ustawienia pary> udostępnianie rodziny i upewnij się, że zaznaczyłeś odpowiednie pola konta.
Reply
Czy na pewno nadal możesz go udostępnić? Pracuje dla mnie do dzisiaj
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie TheOneRU Czy na pewno nadal możesz go udostępnić? Pracuje dla mnie do dzisiaj Może zagwarantować, że działa. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma wymiary 750 x 790.
Reply
Zacytować: Originally Posted by 0luke Może zagwarantować, że działa. http://i.gyazo.com/7a2871b23a1858c9a3dc7943d3bfb443.png Nie mogę znaleźć przycisku "odpowiednie konta". Przeszukałem dokładnie ustawienia pary. myślisz, że możesz go zeskanować dla mnie?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)