Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
masowe zabijanie promieniowania
Kilka miesięcy temu administracowałem na serwerze i wpadłem na gościa, który zdalnie zabił cię z ekstremalnym promieniowaniem, zawsze zastanawiałem się, skoro nie ma oczywiście żadnych publicznych oszustów i nie mogłem nawet znaleźć z nim prywatnych. w każdym razie okazuje się, że nagrałem całą rzecz, jeśli ktoś jest zainteresowany, to ją załaduję
Reply
prześlij na youtube, proszę
Reply
^ Byłoby fajnie zobaczyć lol.
Reply
tak, wyślę link niepubliczny w ciągu 2-3 godzin od teraz, jestem głośno na prawo? https://www.youtube.com/watch?v=P1ukXgbC...e=youtu.be
Reply
Możesz dekompilować serwer, aby sprawdzić, jak działa pewne rzeczy, które jestem prawie pewien. Wydaje mi się, że szukałem wyczynów i takich, kiedy błądziłem z Rustem, jeśli dobrze pamiętam. Najprawdopodobniej po prostu szuka wszystkich graczy w zasięgu, a następnie używa broni dystansowej, aby strzelać do nich celownikiem, z wyjątkiem tego, że zmienia rodzaj obrażeń zadawanych podczas wysyłania pakietów do strzelania.
Reply
To może być całkiem fajne xD
Reply
to jest hack silnika do oszukiwania
Reply
Tak, to było to, o czym myśleliśmy w tym czasie, zapomniałem, że doszliśmy do tego wniosku!
Reply
jakiekolwiek myśli o tym, jak to zrobił?
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie Depth08 jakiekolwiek myśli o tym, jak to zrobił? ktoś już dał sugestię. Istnieje wiele sposobów na zrobienie czegoś takiego. Większość nie jest jednak dla początkujących.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)