Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aRev & IW4M Player Hacks - łatwy sposób na zhackowanie twojego nicka i GUID
Moje pierwsze hacki - aRev & IW4M Player Hacks. Takie hacki pozwalają ci odblokować się na serwerach, na których zostałeś zbanowany, a nawet podszywać się pod GUIDy administratorów! Zawiera pełne kody źródłowe.     Jak używać: 1) aRev Player Hack:       1. Uruchom plik iw4mp.exe i zaczekaj, aż gra się uruchomi   2. Przejdź do katalogu aRev Player Hack \ bin \ Release i uruchom aRev Player Hack.exe   3. Zmień wartości, jak chcesz   4. Naciśnij przycisk "Zapisz", aby zastosować zmiany     UWAGA: Jeśli pojawi się komunikat "Gra nie działa" po uruchomieniu hacka, wydaje się, że zapomniałeś rozpocząć grę. Spraw, żebyś używał aRev M1 - hack nie obsługuje aRev M2!     2) Hack gracza IW4M:   1. Uruchom program LaunchIW4M.exe i zaczekaj, aż gra się uruchomi   2. Przejdź do katalogu IW4M Player Hack \ bin \ Release i uruchom IW4M Player Hack.exe   3. Zmień wartości, jak chcesz   4. Naciśnij przycisk "Zapisz", aby zastosować zmiany     UWAGA: Jeśli pojawi się komunikat "Gra nie działa" po uruchomieniu hacka, wydaje się, że zapomniałeś rozpocząć grę. Upewnij się także, że zaktualizowałeś klienta 4D1! Aby pobrać i pobrać aktualizację, uruchom grę, używając skrótu "Play IW4M" w menu Start, a twój klient powinien rozpocząć aktualizację.   DUŻA UWAGA: Ten hack może odblokować cię tylko na serwerach, a jeśli masz zakaz bankowości, ten hack ci nie pomoże. W przyszłych wydaniach zrobię też coś, aby uchronić się przed twoimi atakami na ...         Powodzenia! Jeśli masz ochotę na dalszy rozwój, możesz opublikować je tutaj.     Kredyty:   - Ja - BaberZz (funkcja "no-name" i metoda kradzieży nici)
Reply
Błąd: IW4M nie działa, kiedy go uruchomię
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie mastermind8 Błąd: IW4M nie działa, kiedy go uruchomię odpowiedź jest dość oczywista: uruchom 4D1. jeśli nazwa procesu jest inna, pobierz zmiennik nazwy procesu.
Reply
Jak używać: 1. Uruchom program LaunchIW4M.exe i zaczekaj na zainicjowanie gry 2.Start Player Hack 4D1.exe 3. Zmień wartości, jak chcesz 4. Naciśnij przycisk "Zapisz", aby zastosować zmiany Zrobiłem to wszystko, a jednak błąd
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie mastermind8 Jak używać: 1. Uruchom program LaunchIW4M.exe i zaczekaj na zainicjowanie gry 2.Start Player Hack 4D1.exe 3. Zmień wartości, jak chcesz 4. Naciśnij przycisk "Zapisz", aby zastosować zmiany Zrobiłem to wszystko, a jednak błąd Program wymaga iniekcji "iw4m.dat". upewnij się, że twój klient 4D1 jest zaktualizowany i masz w4m.dat w folderze gry
Reply
Czy będzie to wersja aRev?
Reply
dzięki
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie mastermind8 Czy będzie to wersja aRev? tak, mam również Player Hacka dla aRev, ale potrzebuje trochę poprawek przed wydaniem. dzisiaj lub jutro wydam to.
Reply
Mój nick się nie zmienia, używam w aRev M2
Reply
hmmm myślałem, że aRev to pełna kopia 4d1, a hack zadziała. okay, przetestuję to na aRev, później ... zamiast tego użyj 4D1 lub zaczekaj na moje hakowanie M2
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)