Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie!!!
mój przyjaciel ma wirusa, który nie pozwala mu uzyskać dostępu do Internetu w jego antywirusach i nie może zrobić wiele na swoim komputerze. to wygląda jak robak z blasterem, ale nie działa tak, jak na to, że wypróbował narzędzie do usuwania robaka blaster i powiedział, że nie znaleziono robaka   Czy ktoś może mi pomóc proszę
Reply
przywróć swój komputer. włóż płytę "Restore Computer", a następnie uruchom kompilację ;-) postępuj zgodnie ze wskazówkami
Reply
Tak, wiem, że mogę to zrobić, ale mój kumpel chce wypróbować różne opcje i to będzie ostatnia deska ratunku, ale za pomoc w każdym razie gevorg khc
Reply
Zacytować: Originally Posted by gevorgkhc przywróć swój komputer. włóż płytę "Restore Computer", a następnie uruchom kompilację ;-) postępuj zgodnie ze wskazówkami Nigdy nie rozumiem tej metody. Skąd wiesz, że te pliki przywracania również nie są zainfekowane? Sądzę, że to może zadziałać, ale co się stanie, jeśli w ciągu miesiąca pojawią się te same objawy? Połącz to, aby spróbować: 1.) Przejrzyj listę procesów za pomocą menedżera zadań i zakończ zadanie dowolnego programu, którego nie rozpoznajesz (GOOGLE A PROCESS WIDZIĆ, CO ZOSTANIE PRZED ZAKOŃCZENIEM ZAKOŃCZENIA), a następnie spróbuj włączyć skaner antywirusowy i skan. 2.) Zakończ zadanie dla każdego procesu, z wyjątkiem explorer.exe, systemu, procesu bezczynności systemu i tych, które rozpoznajesz jako krytyczne, aby system operacyjny działał. Próba włączenia skanera antywirusowego i skanowania. Jeśli te nie działają, prawdopodobnie jest to pamięć rezydentna, co oznacza, że ręczne usunięcie będzie znacznie trudniejsze.
Reply
lub Idź, aby rozpocząć Biegać Wpisz: Msconfig przejdź do ostatniej kolumny po prawej stronie i W / e powiem Ci, po prostu PM mnie i źle wypełnić wszystkie szczegóły.
Reply
cóż, możesz spróbować użyć najnowszego uaktualnionego oprogramowania antywirusowego do skanowania komputera. Aby to zrobić, potrzebujesz innego komputera. odłącz dysk twardy od komputera zainfekowanego wirusem i umieść go na innym komputerze, ustaw zainfekowany dysk twardy na Primary slave. Uruchom drugi komputer i użyj antywirusa do skanowania zainfekowanego dysku twardego. Lub po prostu przywrócić system.
Reply
zaktualizowałbym je, ale nie mógł wejść do sieci i nie pojawił się w jego procesie, więc w końcu zrobił format
Reply
Zacytować: Wysłano przez Antisniper cóż, możesz spróbować użyć najnowszego uaktualnionego oprogramowania antywirusowego do skanowania komputera. Aby to zrobić, potrzebujesz innego komputera. odłącz dysk twardy od komputera zainfekowanego wirusem i umieść go na innym komputerze, ustaw zainfekowany dysk twardy na Primary slave. Uruchom drugi komputer i użyj antywirusa do skanowania zainfekowanego dysku twardego. Lub po prostu przywrócić system. Powiedziałem, użyj innego komputera.
Reply
Zacytować: Originally Posted by imunknowncheat Chciałbym je zaktualizować, ale nie może uzyskać dostępu do sieci, a to dident pokazują się w jego procesie, więc w końcu zrobił format Idealne rozwiązanie większości problemów z systemem Windows. Confusedzeroki uśmiech: Myślę, że mógł to być robak Sasser, ale mogło to być coś nowego.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)