Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naprawdę tani laptop !!
Witam, czy ktoś zna jakieś sklepy internetowe, które mają naprawdę tanie laptopy? Gdzieś w okolicy znaku $ 100- $ 150?   Any Make & Model, 20 GB pamięci min, 256 MB pamięci RAM, brak specjalnej karty graficznej lub karty dźwiękowej ..., dowolny rozmiar ekranu ... pref 15 "...
Reply
Umm ... Nie sądzę, żeby ten rodzaj laptopa był możliwy. Pulpit może kosztować tyle, ale nie laptopa. Laptop musiałby być kawałkiem gówna, żeby był tyle wart.
Reply
najtańszy znalazłem 600 $ i było tak smutno .... nawet nie chcę wymieniać specyfikacji
Reply
Wypróbuj serwis eBay. To wszystko, co mogę wymyślić w tych specyfikacjach
Reply
Tak, licytowałem na 2 laptopy w serwisie eBay, ale cholernie licytujący auto wciąż chwytają ... Nie chcę ustawić mojej maksymalnej stawki na wysoką.
Reply
Mam już laptopa, od DELL bardzo szybko bardzo fajnie ... ^ __ ^
Reply
1,200 $ to mój laptop - 512 mb pamięci RAM 80gig HD z wbudowanym ekranem bluetooth / wifi i kartą graficzną (na laptopa)
Reply
Czy ktoś może przenieść ten wątek do dyskusji na PC proszę
Reply
Zacytować: Originally Posted by Chemical Tak, licytowałem na 2 laptopy w serwisie eBay, ale cholernie licytujący auto wciąż chwytają ... Nie chcę ustawić mojej maksymalnej stawki na wysoką. Twoje znalezienie labtopa na 100-150 $ z wymaganiami, które wypowiedziałeś? Chciałbym 2 zobaczyć, żeby w to uwierzyć ... To byłaby cholernie dobra oferta ... 20gig storage może dostać pricie ...
Reply
100 - 155 dolarów, nawet nie można uzyskać ekranu TFT do tego. Ale spróbuj w serwisie Ebay lub w innym miejscu
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)