Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vac zbanowany
Hy! Więc dostaję hack z tego forum i zostanę zbanowany przez bana, a teraz kiedy zaczynam grać ponownie, to jak nie reaguje jak zawsze, a potem "rozbija" grę. Nic nie mówi po prostu gra zniknie .. jestem na 25 lutego 2014. Jeśli ktoś ma dobry zakaz vac [lub jak to się nazywa] opublikuj go w komentarzach .. Będę wyłączony na 2 dni, więc kiedy wrócę do domu, chciałbym znaleźć dobre odpowiedzi .. Tx za wszystko i przepraszam za mój angielski. .
Reply
Czy możemy uzyskać więcej informacji? Gdzie dokładnie gra się zawiesza? Jeśli wywali się z logo FacePunch, zakładam, że w plikach gry występuje uszkodzenie. Spróbuj usunąć wszystkie lokalne pliki Rust i ponownie zainstalować grę. Mogłeś coś spieprzyć podczas instalacji hackera, kto wie.
Reply
Nie, nie jest tak z martwym logo. Kiedy przechodzi obok martwego logo, to jakby trochę poczekać, a potem gra zniknęła .. i próbowałem wiele razy ... i tak samo stało się .i reinstalowałem grę dwa razy ...
Reply
PROBLEM ZATRZYMANY ... ADMINIUJ PLS USUŃ TEN POST
Reply
Może para uniemożliwia ci jej uruchomienie z powodu zakazu VAC
Reply
Zdarza się to samo 2 mnie, proszę o pomoc
Reply
Mój przyjaciel ma ten sam problem, więc szukam rozwiązania. opublikuje jak najszybciej, jeśli znajdę coś wartego opublikowania
Reply
dzięki lind rep + jeśli coś znajdziesz
Reply
Zacytować: Originally Posted by akHyG PROBLEM ZATRZYMANY ... ADMINIUJ PLS USUŃ TEN POST Gratulujemy OP, teraz powiedz nam, jak to naprawiłeś, inni pytają i byli na tyle uprzejmi, aby ci pomóc.
Reply
Mam Windows 64 Premium 64bits
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)