Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiększ odległość lokalizatora ESP
Myślę, że byłoby to NAPRAWDĘ najlepsze i że pomogłoby wielu graczom, gdyby ktoś mógł ulepszyć zakres hacków ESP (używam Aemona, ale jeśli ktoś wie o hackach, które pokazują, gdzie gracz jest na więcej niż 400m, jestem doceniony) Zwykle gram na serwerach o niskiej szybkości, ale gdyby istniał jakiś sposób na pokazanie KAŻDEGO gracza na serwerze, pocałowałbym faceta, który to zrobił, więc proszę, NAPRAWDĘ chcę tego i NAPRAWDĘ myślę, że tak będzie większość ludzi na tym forum.
Reply
Tak, myślę, że byłoby fajnie, albo żeby mieć cichą funkcję celu, która przechodzi przez całą mapę ... * można tylko marzyć o tym lolu
Reply
Prawdopodobnie istnieje ku temu oczywisty powód, iirc Rust ma odległość renderowania.
Reply
serwer podaje informacje o kliencie tylko z określonego zakresu, więc nie jest to możliwe.
Reply
Cześć OP, czy to nie błaga? To jeden z Dah rulez. Nie błagaj. Przygotuj swój odbyt.
Reply
odległość renderowania gry, a nie esp wynosi 400 metrów. Widziałem administratora na 900 metrach z moimi hackami, nie jestem pewien, ale może być możliwe zastosowanie tej własności do zwykłych graczy.
Reply
Czasami, jeśli TP, gracze pozostaną renderowani na BARDZO długich dystansach, To może być ... ciekawe wydarzenie, jeśli masz cichy cel Nie jest możliwe nie, render.distance 1 to wszystko, co mogę wymyślić
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)