Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Natychmiastowe odłączanie Dupe (Bez ograniczeń)
Nie będę mógł wrócić do domu i przetestować tego do późna w nocy, ale jeśli to zadziała, to oczekuję, że wszyscy docenią to przed północą.       Zacytować:       1. Przejdź do ustronnej lokalizacji   2. Rzuć broń, a Spam je 2 drinki lub 2 posiłki. ((Szybko, jak to możliwe, kliknij prawym przyciskiem myszy lub Hotkey je jeść, ((PRAWE KLIKNIJ, JEDZENIE Działa lepiej))   3. Użyj natychmiastowego rozłączenia   4. Zaloguj się ponownie, natychmiastowe odłączenie nadal będzie odliczać od 10-sekundowych bzdur, z wyjątkiem tego, że serwer uważa, że wylogowałeś się jeszcze   5. Zaloguj się ponownie na ten sam serwer, otrzymasz broń lub spadnie w ekwipunku, ale będą one również w miejscu, w którym je upuściłeś.         Przyjaciel oświadczył, że jego przyjaciel wysłał to do niego. Wygląda na to, że jest aktualny. Nie mam pojęcia, jakie jest źródło, ale brzmi, jakby to mogło zadziałać. Nie mam pojęcia, co to jest natychmiastowe rozłączenie. Oczywistą wadą jest tutaj potrzeba 2 materiałów eksploatacyjnych na duplikat, ale to niewielka cena do zapłacenia.   Przepraszam, jeśli okaże się, że nie jest to uzasadnione.
Reply
To dobra wskazówka, którą już powiedział inny członek, ale używa innej metody wylogowania. Dziękuję za udostępnienie.
Reply
jak błyskawicznie się rozłączasz?
Reply
Jaką inną metodę wylogowania? Podobnie jak Ctrl + Alt + Delete, a następnie proces zabijania?
Reply
Zacytować: Napisał Shanks13 Nie będę mógł wrócić do domu i przetestować tego do późna w nocy, ale jeśli to zadziała, to oczekuję, że wszyscy docenią to przed północą. Przyjaciel oświadczył, że jego przyjaciel wysłał to do niego. Wygląda na to, że jest aktualny. Nie mam pojęcia, jakie jest źródło, ale brzmi, jakby to mogło zadziałać. Nie mam pojęcia, co to jest natychmiastowe rozłączenie. Oczywistą wadą jest tutaj potrzeba 2 materiałów eksploatacyjnych na duplikat, ale to niewielka cena do zapłacenia. Przepraszam, jeśli okaże się, że nie jest to uzasadnione. Próbowałem kilka razy, nie wydaje się działać.
Reply
Mam zamiar to przetestować. Nie mam Instant DC, ale mam metodę robienia tego w niecałe 10 sekund (około 5) źle ci powiem, jeśli to działa dla mnie.
Reply
Udostępnij metodę wylogowania lub uzyskaj "instant dc'd"
Reply
Alt + F4? Spróbuję z Alt + F4 i Ctrl + Shift + Esc @Edite Nie działa, daj komunikatorowi połączenie
Reply
Czy są to obiekty dup (uzbrojenie ...)?
Reply
Czy ktoś wie w ogóle, jeśli jest to program, który natychmiast się rozłącza lub po prostu alt + f4
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)