Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Philtera85 dotyczący usuwania programów szpiegujących.
Philter85's Guide to usuwanie programów szpiegujących.     Programy, których będziesz potrzebować. wszystkie programy są bezpłatne, o ile nie określono inaczej. 1. Adaware 2. Spybot 3. Microsoft Anti-Spyware 4. Przejmij to 5. Crap Cleaner 6. Deinstalator MyPcTuneUp     Pierwsze kroki     1. Zainstaluj powyższe programy w tej kolejności (przejmuj to i Mypctuneup nie mają instalacji, więc nie otwieraj jeszcze ich plików).   2. Przerwać oczyszczarkę do crap zarówno po oczyszczeniu, jak i fixerze problemu.   3.Run MyPcTuneup Uninstaller. (W razie potrzeby uruchom ponownie.)   4. Uruchom tryb awaryjny z obsługą sieci, uruchom program Adaware, zaktualizuj program i wykonaj głębokie skanowanie systemu. (Usuń wszystko, co się pojawi, kwarantanny są dla przegranych)   5. Ponownie uruchom tryb awaryjny z obsługą sieci, zaktualizuj i uruchom spybot. (Usuń wszystkie)   4. Ponownie uruchom tryb awaryjny z obsługą sieci, zaktualizuj i uruchom oprogramowanie antyszpiegowskie microsoft (usuń wszystkie)   5. Ponownie uruchom z powrotem w trybie awaryjnym, ponownie uruchom Crap Cleaner.   6. (jeśli nie masz już żadnych programów szpiegujących pomiń ten krok) (ponownie tryb bezpieczny) Uruchom przejęcie tego i zresetuj odpowiednie ustawienia (przeczytaj o tym programie ze strony internetowej przed uruchomieniem)   7. Uruchom ponownie w trybie awaryjnym, przejdź do ustawień Internet Explorer (lub mozilla) i zresetuj ustawienia internetowe (będzie tam, jeśli wystarczająco się rozejrzysz).   8. Tryb awaryjny ponownie, skandalizuj dysk, a następnie Defragmentacja.   9. (pomiń ten krok, jeśli nie masz już spyware). Tryb awaryjny, przejdź do Start: Uruchom: wpisz "Msconfig" naciśnij enter. Usuń dowolne elementy startowe, które mają błędne nazwy lub nie wiesz, czym one są.   10. Tryb awaryjny, ostatni krok. Jeśli nadal masz oprogramowanie szpiegujące w systemie, przejdź do rejestru (Start: Uruchom typ "regedit" i kliknij mój komputer i wyszukaj nazwę oprogramowania szpiegującego, którego nie możesz usunąć i usuń każdą wartość, która się pojawi, TYLKO ZROBIĆ, JEŚLI JESTEŚ FAMILIARNY Z JAKIM REJESTREM JEST I CO MOŻE ZABIĆ IT).     P.S. Jeśli nadal znajdujesz oprogramowanie szpiegujące w lokalizacji przywracania (C: _restore .... itd.), Wyłącz przywracanie systemu i przeskanuj ponownie. Jeśli nie wiesz, jak wyłączyć system, przywróć jego różne dla każdego okna, po prostu wyszukaj google "Jak wyłączyć przywracanie systemu"   P.P.S. Jeśli nie możesz zaktualizować oprogramowania antyszpiegowskiego / wirusowego Przejdź do C: / windows / system32 / drivers / etc i otwórz plik "hosts" w notatniku. Wymaż wszystko i wpisz następujące   127.0.0.1 localhost   ^ Możesz to skopiować i wkleić       Jeśli to nie usunie twoich spyware, istnieje spora szansa, że możesz mieć jakieś wirusy. W przyszłym tygodniu zajrzyj do samouczka usuwania wirusa Philter85.
Reply
Za każdym razem, gdy wpisuję niewłaściwy adres internetowy, pojawia się strona wyszukiwania: http://separtner.net/search.php?sid=...KXx&qq=spyware Czy to jest spyware?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Death_Plague Za każdym razem, gdy wpisuję niewłaściwy adres internetowy, pojawia się strona wyszukiwania: http://separtner.net/search.php?sid=...KXx&qq=spyware Czy to jest spyware? Nie, takie adresy mogą zostać wykupione przez kogoś, kto je wyświetli zamiast błędu 404. Być może zauważyłeś, że są różne strony, a jeśli widzisz tylko tę stronę, powinieneś sprawdzić na stronie, jak się tam znajduje i jak ją usunąć, np .: Jak ta strona była moją domyślną? W większości przypadków jest to spowodowane pobraniem czegoś z naszej strony internetowej i zainstalowaniem go. Pobierz tutaj Blablbalbalba link blablalblaba, aby go odinstalować.
Reply
Dlaczego nie tylko pobrać Hitman Pro, to nic nie kosztuje i działa w pełni automatycznie http://www.hitmanpro.nl/
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Death_Plague Za każdym razem, gdy wpisuję niewłaściwy adres internetowy, pojawia się strona wyszukiwania: http://separtner.net/search.php?sid=...KXx&qq=spyware Czy to jest spyware? Warleeny, twoja odpowiedź naprawdę mu nie pomaga. Bez zamiaru zamierzonego. Śmierć, wyglądałoby na to, że twoje domyślne wyszukiwanie IE zostało porwane; w XP domyślna wyszukiwarka IE używa, gdy źle przeliterujesz / piszesz addy, to MSN z twoim krajem: na przykład mieszkam w Wielkiej Brytanii, więc XP używa autosearch.msn.co.uk za każdym razem, gdy źle wpisuję się w pasku adresu IE. Pobierz, zaktualizuj i uruchom pełne skanowanie systemu za pomocą wyżej wymienionych programów; uświadomienie sobie se, spybot itp. i zobacz, co odkrywa. Jeśli uruchomisz XP, to M $ Anti-Spy zresetuje parametry twojej wyszukiwarki do poprawnych wartości domyślnych. EDYCJA: również możesz chcieć zablokować "nieprzyjemne" domeny, takie jak separtner.net, ręcznie modyfikując plik hosts lub poddając się immunizacji Spybot.
Reply
Wiesz, może mam oprogramowanie szpiegujące. W ciągu ostatnich kilku miesięcy ładowanie mojego komputera trwa dłużej, a między wyświetlaniem pulpitu a wyświetlaniem ikon na pulpicie jest pewne opóźnienie. Będę musiał to sprawdzić.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Death_Plague Wiesz, może mam oprogramowanie szpiegujące. W ciągu ostatnich kilku miesięcy ładowanie mojego komputera trwa dłużej, a między wyświetlaniem pulpitu a wyświetlaniem ikon na pulpicie jest pewne opóźnienie. Będę musiał to sprawdzić. Następnie nie rzucaj się - wykonaj te skany JAK NAJSZYBCIEJ. Jedną z pierwszych oznak infekcji złośliwym oprogramowaniem jest wolniej działający komputer, w tym dłuższe czasy uruchamiania. Jednak może to być po prostu źle utrzymany komputer, albo pełen śmieci, mocno pofragmentowany dysk twardy, mnóstwo głupich programów w Startupie lub kombinacja. Wykonaj porządek, przeprowadź skanowanie i zobacz, jak sobie radzisz. Może, jeśli znajdziesz rzeczy, zrób nowy wątek i opublikuj dokładnie to, co znajdziesz.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie scruie Jednak może to być po prostu źle utrzymany komputer, albo pełen śmieci, mocno pofragmentowany dysk twardy, mnóstwo głupich programów w Startupie lub kombinacja. haha brzmi jak mój komputer!
Reply
Zrobiłem to kilka tygodni temu. Zdjąłem wszystkie programy na moim pulpicie i zamiast tego wprowadziłem skróty (pozostawiając tylko około 500 kb śmieci). Uruchomiłem defragmentację, ale to nie pomogło. to trwa przez miesiące / rok, więc myślę, że mój komputer może poczekać jeszcze jeden dzień. W każdym razie muszę poczekać na weekend.
Reply
Czy udało Ci się to przejąć?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)