Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
Używam go od ostatniej aktualizacji, nie publikowałem wcześniej, ponieważ nie wiedziałem, czy został zbanowany, do dzisiaj nie zostałem zbanowany, ponieważ metoda jest bardzo prosta, nie trzeba identyfikować paków i nie zmieniać plików hashowych, to po prostu stare dobre "AppData \ Local \ TslGame \ Saved \ Config \ WindowsNoEditor / Game.ini"   Dobrze, przetestowałem, co kula spada i to nie działa Przetestowałem kilka starych funkcji i żadne z wynikami działa tylko "spread"   good goes there znajduje się w folderze Local \ TslGame \ Saved \ Config \ WindowsNoEditor   Jeśli nie wiesz, jak się udać, przeszukaj forum, a znajdziesz   to działa Dobra chodźmy     WindowsNoEditor / Game.ini         Kod:   [/ Script / TslGame. TslSettings] FullRecoilRecovery = True RecoilControlScale = 0.000000 RecoilAnimScale = 0.000000   teraz zapisuje i może grać cicho, nawet banishment ostrożnie z powtórkami kamer
Reply
To jest to? Tak łatwo?
Reply
Czy ktoś może potwierdzić, że to działa?
Reply
Przetestuję to na koncie jednorazowym.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie UnDeRc0vEr To jest to? Tak łatwo? to prawda, że nie są naprawione! Zacytować: Napisał pierwotnie UnDeRc0vEr Testuję go na threeaway acc. Idź tam, szefie kuchni.
Reply
To działa, chłopaki!
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie UnDeRc0vEr To działa, chłopaki! Ładny! Dzięki za testowanie! Martwię się, że dostanę zbanowany, kiedy go załatwię. Chodzi mi o to, że łatwo jest im zabronić, ponieważ mogą po prostu sprawdzić ten plik, a jeśli zawiera ten skrypt, mogą po prostu rzucić na mnie zakaz.
Reply
Boże! Dziękuje bardzo!
Reply
Zacytować: Originally Posted by lucasstanguini Używam go od ostatniej aktualizacji, nie publikowałem wcześniej, ponieważ nie wiedziałem, czy został zbanowany, do dzisiaj nie zostałem zbanowany, ponieważ metoda jest bardzo prosta, nie trzeba identyfikować paków i nie zmieniać plików hashowych, to po prostu stare dobre "AppData \ Local \ TslGame \ Saved \ Config \ WindowsNoEditor / Game.ini" Dobrze, przetestowałem, co kula spada i to nie działa Przetestowałem kilka starych funkcji i żadne z wynikami działa tylko "spread" good goes there znajduje się w folderze Local \ TslGame \ Saved \ Config \ WindowsNoEditor Jeśli nie wiesz, jak się udać, przeszukaj forum, a znajdziesz to działa Dobra chodźmy WindowsNoEditor / Game.ini Kod: [/ Script / TslGame. TslSettings] FullRecoilRecovery = True RecoilControlScale = 0.000000 RecoilAnimScale = 0.000000 teraz zapisuje i może grać cicho, nawet banishment ostrożnie z powtórkami kamer zapisać Miłe znalezisko. dziękuję za wydanie
Reply
Zacytować: Originally Posted by Windows x64 Miłe znalezisko. dziękuję za wydanie ZAWSZE POMAGAĆ <3 kkkk
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)