Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BDO] Pierwsze LocalPlayer za pomocą IDA
Jak zdobyć LocalPlayer za pomocą IDA   ponieważ tak wielu ludzi pytało, jak to zrobić znajdź LocalPlayer bez użycia cheat engine zdecydowałem wydać samouczek z wykorzystaniem IDA.
Reply
Czy wiesz cokolwiek o autoloot i nie ma cooldown?
Reply
Zacytować: Originally Posted by gamepois0n Czy wiesz cokolwiek o autoloot i nie ma cooldown? dla braku czasu odnowienia, jeśli jest to możliwe, musiałoby to być zrobione poprzez fałszowanie pakietów, ponieważ jest to stała strona klienta; dla autoloot można to zrobić przez zahaczenie i przejęcie stanu lua, aby utworzyć skrypt z własną logiką automatycznego łupu.
Reply
Zacytować: Originally Posted by tcpliquidreal dla braku czasu odnowienia, jeśli jest to możliwe, musiałoby to być zrobione poprzez fałszowanie pakietów, ponieważ jest to stała strona klienta; dla autoloot można to zrobić przez zahaczenie i przejęcie stanu lua, aby utworzyć skrypt z własną logiką automatycznego łupu. Co powiesz na konia?
Reply
dziękuję za ur tutorial mate ale mogę wiedzieć, w jaki sposób znalazłeś w ten sposób na pierwszym miejscu próbowałem debugowania wiele razy używając x64dbg, ale nie mogłem dotrzeć do mojego miejsca docelowego
Reply
słodki książę piekło
Reply
Dziękuję Ci bardzo
Reply
Aby uzyskać adresy i przesunięcia, muszę rozpakować proces, a następnie go zrzucić. Ktoś zna tutorial lub przewodnik, w którym mogę zobaczyć, jak to zrobić? Próbowałem wielu rzeczy, ale zawsze napotykam błąd w moim Visual Studio
Reply
niesamowicie b1g i przydatny post, naprawdę doceniam ten post i mam nadzieję, że uznanie jest tak dobrze przyjęte, że ten post nie będzie usunięty
Reply
Byłem w stanie zrzucić plik i uzyskać localPlayer, jak pokazał samouczek. Jaki jest najlepszy sposób na znalezienie przesunięć?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)