Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SendInput Problem z Enter (VK_RETURN)
Tak, próbuję wysłać tekst za pomocą SendInput, domyślne litery nie są problemem.   Próbowałem już dodać kod skanowania sprzętu, który powinien być 0x1C, thx do Wikipedii ^^, po tym wciąż nie działał, myślałem, może dodam coś na czas, więc ustawiłem też czas, też nie działało, teraz jestem zdezorientowany. Gra, w której próbuję to zrobić, to Blackshot (twowar) .i zastanawiałam się, w jaki sposób powinni to zrobić używając SendINput, a nie mojej klawiatury.   Code of SendInput:     Kod:   void GenerateKey (int VK_KEY, bool EX) {Wejście INPUT = {0}; if (EX) Wejście. ki. dwFlags = KEYEVENTF_EXTENDEDKEY; Wejście. type = INPUT_KEYBOARD; Wejście. ki. wVk = VK_KEY; Wejście. ki. czas = 100; jeśli (VK_KEY == VK_RETURN) Wejście. ki. wScan = 0x1C; SendInput (1, i Input, sizeof (Input)); Wejście. ki. dwFlags | = KEYEVENTF_KEYUP; jeśli (VK_KEY == VK_RETURN) Wejście. ki. wScan = 0x9C; SendInput (1, i Input, sizeof (Input)); }   Moje użycie funkcji jest następujące:       Kod:   if (I_Test) {GenerateKey (0x48, false); // h GenerateKey (0x48, false); // h GenerateKey (0x48, false); // h GenerateKey (0x48, false); // h GenerateKey (0x0D, false); // wpisz I_Test = 0; }   Jeśli używam tego w Blackshot, stoi: hhhh, ale powrót nie zostanie naciśnięty ..   Czy ktoś ma pomysł?
Reply
zamiast używać kodu skanowania statycznego, użyj MapVirtualKey czy sprawdziłeś zwracaną wartość btw dla jakichkolwiek błędów?
Reply
Zawsze zwraca prawidłowe wartości. MSDN: Zacytować: Jeśli funkcja zwróci zero, wejście zostało już zablokowane przez inny wątek Nigdy nie było zero. Próbowałem zrobić to na VB, używając sendkeys, ten sam wynik ^ ^ Klucze są tam, powrót nie działa
Reply
działa prawie w każdej grze, nie znalazł takiego, w którym nie działa jeśli potrzebujesz przykładu emulacji myszy zapytaj mnie, zrobiłem mały program vb.net z powrotem w dzień, który zmapował kontroler do nieobsługiwanych gier, i musiałem emulować klucze, więc wpadłem na jakiś kod http://www.unknowncheats.me/forum/846677-post3.html
Reply
Zacytować: Napisał stevemk14ebr działa prawie w każdej grze, nie znalazł takiego, w którym nie działa jeśli potrzebujesz przykładu emulacji myszy zapytaj mnie, zrobiłem mały program vb.net z powrotem w dzień, który zmapował kontroler do nieobsługiwanych gier, i musiałem emulować klucze, więc wpadłem na jakiś kod http://www.unknowncheats.me/forum/846677-post3.html już próbowałem po prostu bez scancode, (spróbuj ponownie teraz z scancode). To naprawdę mnie mylą, teraz działa raz, po tym znowu nie działa. A powrót jest naprawdę jedyną rzeczą, która sprawia problemy ... Ponieważ mouse_event z Lbutton działa zbyt O.o
Reply
Zacytować: Originally Posted by KingClem już próbowałem po prostu bez scancode, (spróbuj ponownie teraz z scancode). To naprawdę mnie mylą, teraz działa raz, po tym znowu nie działa. A powrót jest naprawdę jedyną rzeczą, która sprawia problemy ... Ponieważ mouse_event z Lbutton działa zbyt O.o Nie rozumiałem ani jednego słowa z tego, co powiedziałeś, nie publikuj źródła ani nie wyjaśniaj lepiej, co jest nie tak i pomogę
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)