Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PUBG spróbuj włączyć usługę aktualizacji systemu Windows?
Czy jest ktoś, kto potwierdza, że PUBG próbuje włączyć usługę aktualizacji systemu Windows?   Wyłączyłem usługę Windows Autoupdate 2 razy, po tym jak gracz kilka gier pubg, usługa próbowała pobrać i zainstalować kilka parków usług aktualizacji.
Reply
Nie dla mnie, jestem prawie pewien, że nie wyłączyłeś go poprawnie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by lucasman22 Nie dla mnie, jestem prawie pewien, że nie wyłączyłeś go poprawnie. Dzięki!
Reply
Zacytować: Originally Posted by robbkan Czy jest ktoś, kto potwierdza, że PUBG próbuje włączyć usługę aktualizacji systemu Windows? Wyłączyłem usługę Windows Autoupdate 2 razy, po tym jak gracz kilka gier pubg, usługa próbowała pobrać i zainstalować kilka parków usług aktualizacji. To samo przydarzyło mi się ... Bardzo dziwne. W rzeczywistości mój był, nieoczekiwanie, bez związku. (Przepraszam, Rye .. próbował mi pomóc
Reply
zdarza się to tylko dla ludzi, którzy płacą za makarony z gównem "hack" o nazwie wasdfox
Reply
Lolz..use SMB v2, aby wyłączyć aktualizacje win10 na zawsze. (potem musisz ręcznie zaktualizować, jeśli chcesz, ale automatyczna aktualizacja wount już działa, nawet jeśli spróbujesz włączyć ją automatycznie po zastosowaniu tego miękkiego)
Reply
Zacytować: Napisał Gh0st1337 Lolz..use SMB v2, aby wyłączyć aktualizacje win10 na zawsze. (potem musisz ręcznie zaktualizować, jeśli chcesz, ale automatyczna aktualizacja wount już działa, nawet jeśli spróbujesz włączyć ją automatycznie po zastosowaniu tego miękkiego) To boli bardziej, niż możesz sobie wyobrazić. Zacytować: Napisał Klerr zdarza się to tylko dla ludzi, którzy płacą za makarony z gównem "hack" o nazwie wasdfox Ten człowiek mówi prawdę.
Reply
Zacytować: Originally Posted by stcp To boli bardziej, niż możesz sobie wyobrazić. Ten człowiek mówi prawdę. <3 makaron z makronem jest zabawny. Dlaczego ludzie nie śledzą jego postów, nie znaleźli wklejonej przez siebie pasty i po prostu wykonują tę samą aktualizację offsetową? Dajcie spokój ludziom - łatwy peazy. To właśnie tu zrobiłem. Poważnie nauczyłem się WSZYSTKIEGO, co potrzebowałem wiedzieć z tego forum (i oczywiście learncpp): P. Nie wspominając, postów STCP pomógł mi nie być noob.
Reply
to tylko masz pecha. kiedy jestem w grze i patrzę na mój radar, zamiast tego widzę pieprzone okno aktualizatora Windows 10
Reply
Zacytować: Originally Posted by stcp To boli bardziej, niż możesz sobie wyobrazić. Cóż, to boli mniej, niż możesz sobie wyobrazić.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)