Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego jest to nieprawidłowy program (początkujący)
Okej, więc przeczytałem pierwszy rozdział książki i zrozumiałem wszystko oprócz tego. Przewidywałem, że program będzie działał, ponieważ działa tylko w jednym wierszu, ale używa niepotrzebnych nawiasów klamrowych.       Kod:   #include <iostream> // w tym biblioteka, która umożliwia wejście i wyjście int main () {{{{{std :: cout << "Hello world" << std :: endl; }}}}}}   Czy mógłbyś wyjaśnić, dlaczego jest to nieprawidłowy program i co jest ważne w tym samym formacie (Kod wszystko w jednym wierszu)   Dziękuję za pomoc.
Reply
Kod: int main () {std :: cout << "Witaj świecie" << std :: endl; return 0; } nic nie zwracasz.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Sunkist Kod: int main () {std :: cout << "Witaj świecie" << std :: endl; return 0; } nic nie zwracasz. Próbowałem tego jako mini test, aby sprawdzić, czy powrót będzie działał, ale po prostu nadal podaje te błędy, które można zobaczyć na dole: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080. Co więcej, ten program nie został napisany przeze mnie, po prostu podążając za rozszerzonymi zadaniami, które mi daje i pytał, dlaczego to zadziała, lub dlaczego nie byłby ciekawy, dlaczego tak naprawdę nie działa.
Reply
Ustaw punkt wejścia programów na "główny" w ustawieniach linkera.
Reply
Zacytować: Originally Posted by sgxmodz Próbowałem tego jako mini test, aby sprawdzić, czy powrót będzie działał, ale po prostu nadal podaje te błędy, które można zobaczyć na dole: http://i.imgur.com/yAnSzNl.jpg Co więcej, ten program nie został napisany przeze mnie, po prostu podążając za rozszerzonymi zadaniami, które mi daje i pytał, dlaczego to zadziała, lub dlaczego nie byłby ciekawy, dlaczego tak naprawdę nie działa. Ponieważ twoje ustawienia projektu są ustawione na Win32Application, Twój kompilator szuka głównej metody, która wygląda następująco: Kod: int WINAPI WinMain (HINSTANCE hInstance, HINSTANCE hPrevInstance, LPSTR lpCmdLine, int nCmdShow); Możesz przejść do Ustawień projektu-> Łącznik-> Zaawansowane i ustawić Punkt Wejścia na główny
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie WasserEsser Ponieważ twoje ustawienia projektu są ustawione na Win32Application, Twój kompilator szuka głównej metody, która wygląda następująco: Kod: int WINAPI WinMain (HINSTANCE hInstance, HINSTANCE hPrevInstance, LPSTR lpCmdLine, int nCmdShow); Możesz przejść do Ustawień projektu-> Łącznik-> Zaawansowane i ustawić Punkt Wejścia na główny Dziękuję Sunkist i Wasser, które mają dużo więcej sensu, musiały zostać pominięte podczas tworzenia projektu. Dziękuję za pomoc.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Sunkist Kod: int main () {std :: cout << "Witaj świecie" << std :: endl; return 0; } nic nie zwracasz. To nie to. Zacytować: Oryginalnie napisany przez C ++ 11 standard (draft n3797) - 3.6.1 Funkcja główna - basic.start.main Instrukcja return w main powoduje opuszczenie głównej funkcji (niszczenie dowolnych obiektów za pomocą funkcji automatycznej czas przechowywania) i wywołanie std :: exit z wartością zwracaną jako argumentem. Jeśli kontrola osiągnie koniec głównego bez napotkania instrukcji return, efektem jest wykonanie return 0; To samo dotyczy standardu C.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Yazzn To nie to. To samo dotyczy standardu C. Tak czy inaczej, problem był punktem wejścia, może więcej informacji powinno zostać opublikowanych, zamiast powiedzieć, że po prostu nie działa.
Reply
A może pokazuję ludzi z konkretnym odniesieniem do standardu C ++, dlaczego twoje "rozwiązanie" (co jest równoznaczne z kodem sgxmodz wysłanym) nie jest dobre. @OP Twój kod jest ważny. Musisz jednak utworzyć aplikację konsoli Win32.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Yazzn To nie to. To samo dotyczy standardu C. Dziękuję, powód, dla którego tu utknąłem, jest taki, że w książce Accelerated c ++ daje ci zestaw zadań i pytań, i to był jedyny, który był ciekawy, czy to zadziała, czy nie. Cała pomoc została doceniona i przepraszam, jeśli nic nie było jasne na początku wątku, ale wszystko zostało rozwiązane na końcu
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)