Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoD: Hack MW2 Profile
Edytuj przez learn_more: ten facet nie zrobił tego, po prostu skopiował dokładny post bez umieszczania tagów cytatów     Uwaga: Jest to zrobione przeze mnie i wydane jako darmowy hack na [cenzurowane]. Zachęcamy do ich odświeżenia w dowolnym miejscu, ale prosimy o kredyt :-) Dzięki.   Aby użyć: Załaduj trenera i grę, alt + zakładkę do trenera, naciśnij przyciski odpowiadające żądanemu poziomowi / prestiżowi / odblokowaniu broni. Jest to również przeznaczone dla wielu graczy i pozostaje niewykryte.   Aby być po bezpiecznej stronie, nie wchodź na serwer, gdy trener jest otwarty. To powiedziawszy, o ile mi wiadomo, jest to bezpieczne VAC, więc nie powinno to mieć znaczenia   Cieszyć się!   Zrzut ekranu: http://i36.tinypic.com/mkk4tg.png Wyniki VirusTotal: http: // www. [Censored] /analisis/e...d11-1258308234   PS: Nie narzekaj na grafikę, wszystko oprócz logo zostało zrobione w MS Paint.     UC-Downloads - CoD: MW2 Profile Hack       // Edytowany niepotrzebny kod bb
Reply
słodko działa dzięki
Reply
Dzięki, BRO, lovin AK: P
Reply
niesamowite. Rep'd
Reply
Jezu dzięki Bogu za funkcję odblokowania broni. to jest dziwka, by odblokować rozszerzone załączniki do czasopism ....
Reply
Skąd wiesz, że jest to niewykryte, a zakazy VAC są opóźnione? Czy też coś mi umknęło?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Lode Skąd wiesz, że jest to niewykryte, a zakazy VAC są opóźnione? Czy też coś mi umknęło? Nie modyfikuje sekcji .code pamięci afaik.
Reply
Nie używałbym tego przez kilka miesięcy. Poczekaj, aż ludzie dostaną wysokie stopnie lub wszyscy będą wystawać jak bolesne kciuki.
Reply
Tak jak powiedział JoshRose, zaczekałem na to. Gdy raz go użyjesz i wykryją, twoje całe konto parowe zostanie zbanowane. Ja i tak nie używam hacki na parze, to dla mnie za wiele warte.
Reply
Możesz wybrać poziom prestiżu i swoje poziomy o 10. Zobacz SS, aby na to popatrzeć.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)