Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
Tylko podstawowe chams dla WarZ. Ma ShellExecute, aby otworzyć UnknownCheats, aby uniknąć dupków, którzy wymykają się bez odpowiednich kredytów.   Informacje: - Nie mam pojęcia, czy mogą to wykryć (bardzo w to wątpię). -Jeśli jesteś zbanowany, nie obwiniaj mnie / poproś o kupno nowego klucza. - Po jutrzejszej nocy będzie to prawdopodobnie poprawione, ponieważ adresy będą się zmieniać. - Nie mam pojęcia, czy zamierzam to uaktualnić, czy nie, ale nie spodziewałbym się o wiele więcej niż to, że wydam je publicznie. -Jeśli masz błędy, opublikuj tutaj. - Jest spakowany, aby uniknąć sytuacji, w której ludzie zmieniają shellexec i twierdzą, że jest to ich własny.   Życzymy dobrej zabawy i radości z życia     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080.   Kredyty: s0beit microsoft     Edycja: jeśli przesyłasz w innych miejscach i dowiaduję się, że prawdopodobnie nie zaktualizuję tego - nie mam nic przeciwko, jeśli podasz link.   Pobierz: UC Downloads - Multiplayer Game Hacks and Cheat Downloads - tim0nchams v1.1 [11/10/2012]     Dziennik zmian:   v1.1: -Dodano poprawki optymalizacji (miejmy nadzieję, że mniej opóźnione dla większości). -Dodano ochronę zrzutu ekranu.
Reply
ładne wydanie bro + rep
Reply
Tim0ns z powrotem, z powrotem. Luvs, tak!
Reply
czekać nie jest to samo z tym w drugim poście?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Stealthy wait to nie to samo, co w drugim poście? Zaczekaj, czy stary nie jest przestarzały? 0.o
Reply
Właśnie pomyślałem, ponieważ jest to ten sam numer wersji co lsat
Reply
Zacytować: Napisał StealthyGe Właśnie pomyślałem, ponieważ jest to ten sam numer wersji co lsat To jest ta sama wersja tak, nie miała żadnych zmian (jak wiem) Powodem, dla którego wciąż jest V1, jest to, że jak powiedziałem, nie zmienił tego, umieścił tam datę, aby pokazać, że teraz działa.
Reply
ohh. dzięki tim0n
Reply
Zacytować: Originally Posted by Stealthy wait to nie to samo, co w drugim poście? Oczywiście zakładam, że jest to zaktualizowana wersja.
Reply
Dlaczego nie mogę tego pobrać?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)