Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EASY FILE LOCKER
Hej, chłopaki, chcieli zapytać: File Locker Detected ?, Ponieważ zostałem wyrzucony z meczu i otrzymałem wiadomość: [BattlEye] Disallowed Programm "File Locker"
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie UbiquitousGamin Hej, chłopaki, chcieli zapytać: File Locker Detected ?, Ponieważ zostałem wyrzucony z meczu i otrzymałem wiadomość: [BattlEye] Disallowed Programm "File Locker" Tak, prawda
Reply
Zacytować: Originally Posted by str4p Tak, prawda ROZERWAĆ
Reply
Wykryto także blokadę folderów. Konto R.I.P
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Reep56 Wykryto także blokadę folderów. Konto R.I.P Nie zabraniają ci po prostu kopać z gier tak długo, jak jest zainstalowany na twoim komputerze po prostu odinstaluj i dobrze
Reply
Ehm został zbanowany. Mam wyłączenie gry na parze
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Reep56 Ehm został zbanowany. Mam wyłączenie gry na parze To dziwne, bo zostałem kopnięty dwa razy i nie dostałem bana, a ja po prostu odinstalowałem restart mojego komputera i dobrze Czy po pierwszym kopnięciu usunąłeś plik pak ze swojego folderu?
Reply
tak, zostałem zablokowany kilka dni temu za używanie łatwej do przechowywania plików
Reply
Zacytować: Originally Posted by nanomeister tak, zostałem zablokowany kilka dni temu za używanie łatwej do przechowywania plików Nie, jesteś zbanowany za pliki pak użyłem EFL i nie jestem zbanowany
Reply
Łatwa blokada plików jest niedozwolona, a blokada folderu spowoduje "uszkodzone dane" (co spowoduje Ban po dniu) ktoś próbował zmienić hasz i nazwę EFL?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)