Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ostateczny bloker VAC BY Slupka99 V3.
Nowo wydany bloker VAC tworzy moją własną pracę. Obejmuje on sposoby służące do blokowania VAC, więc nie jest w stanie przeskanować twoich hacków, WIĘC NIE MOŻESZ BYĆ ZABEZPIECZONY. (możesz użyć nawet wykrytych hacków)   Używam tego blokera przez dwa miesiące i ciągle aktualizuję go nowymi metodami. Większość tych metod została opracowana przeze mnie, ale niektóre i nie jestem z tego powodu dumna, zostały skopiowane i zmienione, aby być na bieżąco. z innych disablers. (Możesz znaleźć mój post na ten temat na innych forach.)     OSTRZEŻENIE: Ten bloker VAC był testowany tylko na MW2 (dlatego zamieszczam go tutaj). Powinien również działać w grach źródłowych, ale UŻYWAJ NA WŁASNE RYZYKO   Najpierw chciałem wydać ten hack jako prywatny, a zrobię to z nowszą wersją tego blokera, ale dam ci wszelkie możliwe wsparcie, więc proszę, pomóż mi. Ta wersja jest niewykryta i nadal jest najnowszą wersją, którą mam teraz.   Jeśli ta wersja zostanie załatana / wykryta / przestanie działać z jakiegoś powodu, zastąpię ją najnowszą jako soo możliwą i opublikuję ją na tym forum, więc sprawdź ten post przed użyciem !!   STAN OBECNY: PRACA I UNCEETEDED   SPOSÓB UŻYCIA: 1) Pobierz moją bibliotekę DLL. 2) Pobierz winject (możesz użyć dowolnego innego wtryskiwacza, jeśli chcesz) 3) Uruchom steam.exe   4) Wstrzykuj bibliotekę DLL do steam.exe, powinieneś usłyszeć "sygnał dźwiękowy" (WAŻNE: NIE NALEŻY INJECTOWAĆ PO URUCHOMIENIU GRY, TYLKO WSTRZYKIWAĆ JEŻELI TYLKO ROZPOCZĘŁO STEAM.EXE)   5) Podwójne sprawdzenie za pomocą Vinject (wstrzyknij ponownie, powinieneś usłyszeć dźwięk: "coś nie tak"). Następnie / wtedy (nigdy nie wiem, które słowo powinienem użyć: P) musisz przeczytać komunikat o błędzie. Powinna już znaleźć się biblioteka DLL lub coś w tym znaczeniu. JEŚLI MASZ COŚ NIE URUCHOM GIER I WYJDŹ ZADANIA PROGRAMU STEAM.EXE niż / następnie opublikuj go tutaj na forum, lub wyślij mi PM.   6) Jeśli wszystko dobrze zrobisz, WYKORZYSTAJ WSZYSTKIE HACK, KTÓRE CHCESZ i CIESZ SIĘ GRAĆ.   UWAGA: ten bloker NIE pozwoli Ci grać na zablokowanym koncie VAC.   POBIERZ: DLL: W załączniku TXT   WINJECT: W załączniku TXT   VIRUSTOTAL: Virustotal. MD5: 24cad7ae9a8161f64d2a248bfcb7ec51 Suspicious.Insight   NIKT NIE BĘDZIE PUBLIKOWAĆ TO NA INNYCH WITRYNACH, ANI NIE BĘDĘ AKTUALIZOWAĆ JEGO WIĘCEJ I TEN HACK ZOSTAĆ PRYWATNYM (jak supernowa).   Postanowiłem umieścić to na sharecash. Wykorzystam pieniądze, które dostanę z pobrań, aby tworzyć nowsze wersje i znaleźć więcej metod dla mojego blokera.   JAK POBRAĆ? Kliknij link, a następnie /, na stronie kliknij zwykłe pobieranie. Uzupełnij ofertę i pobierz!   W każdym razie nie biorę odpowiedzialności za zablokowane konta. (tylko dla pewności)
Reply
Twoje linki zostały usunięte. Bez linków do witryn, przeczytaj zasady, na które się zgodziłeś podczas rejestracji. Ponadto, jeśli chcesz udostępnić plik, mamy przycisk darowizny, nie akceptujemy twoich linków ShareCash ...
Reply
brzmi jak mój zgiełk ?!
Reply
Zacytować: Napisał SuperNovaAO brzmi jak mój zgiełk ?! Dokładnie to, co się zastanawiam. Mam nadzieję, że to nie będzie kolejny przeciek
Reply
+ jego wątek został usunięty z **** nie przejmują się przeciekami, a mimo to zostały usunięte, więc domyślam się, że to kradzież konta
Reply
Plik został przesłany tutaj: http://www.unknowncheats.me/forum/ca...-slupka99.html Plik oczekuje na zatwierdzenie. Zamknięcie tego wątku. EDYCJA: Zauważyłem, że przesłałeś dokument tekstowy do ucdownloads.com z tymi samymi linkami ShareCash w nim. : | Nie o to nam chodzi, gdy mówimy o przesyłaniu do programów ucdownloads. Musisz przesłać rzeczywiste pliki, a nie bzdury związane z linkiem zewnętrznym.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)