Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ocenzurowane] Radar v1.4 - BF2, BF2142, BFH, COD4, COD5 (29-2009-2009)
Zaktualizowano 29 kwietnia 2009 r. - v1.4               ReadMe: ================================================== ================== Projekt: [ocenzurowane] -Radar Wersja: v1.4 Koder: HelioS Witryna: [cenzura] ================================================== ==================     Obsługiwane gry: ---------------- - BattleField 2 (BF2) v1.41 - BattleField 2142 (BF2142) v1.5 - BattleField Heroes (BFH) v1.01.959.0 - Call of Duty 4 (COD4) v1.7 - Call of Duty World at War (COD5) v1.4     Wymagania: ------------- - Fraps v2.9.8 (http://www.fraps.com) - XFire v1.107 (http://www.xfire.com)     Jak używać: ----------- - Upewnij się, że masz uruchomione Fraps lub XFire. - Uruchom [censored] -Radar loader. - Rozpocznij grę. - Ładowarka wprowadzi radar do gry. - Ładowarka zamknie się po wstrzyknięciu radaru.     Uwagi: ------ Radar używa specjalnej metody zaczepiania wewnątrz Fraps lub XFire. Dlatego musisz uruchomić Fraps lub XFire. Radar NIE zmienia żadnego kodu gry.     Dziennik zmian: ----------   - v1.4 (30-2009-2009) * Dodano obsługę BF Heroes v1.01.959.0     - v1.3 (23-kwiecień 2009) * Zablokowane nowe skanowanie podpisu PunkBuster     - v1.2 (18-2009-2009) * Radar można teraz używać bez Fraps lub XFire * Jest najbezpieczniejszy w połączeniu z XFire * Naprawiono uszkodzenie pamięci przez PunkBuster w połączeniu z Fraps     - v1.1 (17-kwietnia 2009) * Dodano obsługę XFire v1.107 * Naprawiono wykrywanie GameHook przez PunkBuster     - v1.0 (12 kwietnia 2009) * Pierwsze wydanie * Nie wykryto w PunkBuster     Ściągnij
Reply
Nice Another Release
Reply
To chyba żaden problem w tym przypadku, ale nie powinieneś umieszczać żadnych plików na żadnym forum bez wyraźnej zgody autora. Dobra robota, Helios ... dzięki za aktualizację
Reply
dawka ktokolwiek zna dobry bloker pb ss Ive wypróbował screen shot blocker 5000 z tej strony i wciąż nie ma szczęścia, myślę, że dostaję kopnięcie za uszkodzoną pamięć nie na pewno, który kopniak dostałem za to
Reply
Dzięki za zaktualizowaną wersję Helios. Zacytować: Originally Posted by tokie_ dawka ktokolwiek zna dobry bloker pb ss Ive wypróbował screen shot blocker 5000 z tej strony i wciąż nie ma szczęścia, myślę, że dostaję kopnięcie za zwodniczą pamięć nie jestem pewien, które kopnięcie mam na to Zawsze możesz przeczytać i napisać aplikację blokującą ss. Więcej niż wystarczająca ilość informacji, a także pomoc, która mogłaby zostać udzielona na ten temat.
Reply
ostatnia wersja działała dobrze, po co aktualizować. został wykryty? grałem dobrze
Reply
Zacytować: Originally Posted by ajitaaa978 ostatnia wersja działała dobrze, po co aktualizować. został wykryty? grałem dobrze Jeśli czytasz pierwszy wpis .... Zacytować: - v1.4 (30-2009-2009) * Dodano obsługę BF Heroes v1.01.959.0
Reply
Dzisiaj aktualizacja Xfire i zostałem wyrzucony z błędem narzędzia MD5.
Reply
A co z Fraps? Czy ten metord jest wciąż niewykryty?
Reply
Zacytować: Originally Posted by kiwinz Co powiesz na Fraps? Czy ten metord jest wciąż niewykryty? Cóż, ja używam fraps, że dostaję kopa za uszkodzoną pamięć
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)