Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolorowe skórki v1.75
Red Blue skórki dla aktualnej wersji. (1.75) * Kredyt trafia do shckr57     Pobierz plik wklej w ... \ Steam \ SteamApps \ common \ call of duty modern warfare 2 \ main i gra.     Uwaga * Jeśli twój gospodarz, to przyniesie efekt. To NIE zostanie zbanowane.     UC-Downloads - Multiplayer Game Hacking and Cheat Downloads - Cod6: MW2 Red & Blue Skins v 1.75
Reply
W00t ktoś to zatwierdził !!!
Reply
Czekaj, skórki są dozwolone w najnowszym mw2, czy ktoś może potwierdzić, że używał ich przez jakiś czas, chciałbym, aby niektóre z pistoletów wyglądały ładniej dla mnie, jeśli to możliwe, btw, + rep dla wydania, nie widziałem kolorowych modeli przez jakiś czas, jak w, kolorowe pliki modeli, nie chams.
Reply
Plik zatwierdzony. To tylko plik .iwd. Używaj na własne ryzyko.
Reply
Zacytować: Originally Posted by pcwiz123 W00t ktoś to zatwierdził !!! następnym razem = wykroczenie spamu
Reply
Zaczekaj, więc jesteś pewny, że nie dostanę zbanowania, jeśli z tego skorzystam. . Wiem, że jest to ryzykowne z hackowaniem lub modyfikacją, ale chcę się tylko upewnić. :]
Reply
o VAC Następujące elementy nie będą wyzwalać zakazu VAC: Używanie programów czatowych, takich jak X-Fire Granie w gry wieloosobowe, które nie modyfikują podstawowych plików .EXE i .DLL Konfiguracje sprzętowe systemu Zaktualizowane sterowniki systemowe, takie jak sterowniki kart graficznych Używanie niestandardowych skórek, dźwięków lub map źródło: https://support.steampowered.com/kb_...7849-RADZ-6869
Reply
nie zostaniesz zbanowany, Używam skórek od momentu premiery gry, a oni łatają to za każdym razem, a twoja porażka.
Reply
ohhh ok, dziękuję, mam pytanie czasami skórki są pomieszane i zmieniają się w różne kolory, takie jak purpura z zielenią, a wróg czasami też to ma, ale przez większość czasu nie ma problemu, czy wiesz coś o tym?
Reply
Działa świetnie! przetestowany na 1.072, pracuje tam, saldy muszę aktualizować teraz ..
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)