Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zrobić PW \ blocker
cześć Zastanawiam się, czy jest to możliwe, aby program nie był w stanie uruchomić się podając prawidłową nazwę użytkownika i PW, jeśli tak, może mi pomóc 1 lub połączyć mnie z samouczkiem?
Reply
Zapoznać się: http://www.unknowncheats.me/forum/sh...ad.php?t=50443 To oczywiste, że robisz prywatny hack i właśnie dostajesz to, czego potrzebujesz od nas, kawałek po kawałku, abyś mógł skopiować i wkleić Frankensteina, by zarabiać pieniądze lub odradzać nasze umiejętności. Powiedziawszy to, nie otrzymasz od mnie więcej pomocy w tej sprawie, chyba że zrobisz 50 $ darowizny na obce strony ORAZ coderealm.org (na sumę całkowitą wartą 100 $ darowizn). To tylko kupi jeszcze 2 odpowiedzi, a ja wybieram i wybieram, na co odpowiadam.
Reply
Ten system zabezpieczeń to strata czasu. Każdy przyzwoity haker może to złamać w kilka sekund. Szczerze mówiąc nie mogę uwierzyć, że zajęło ci to godzinę albo że poświęcisz na to godzinę. Wszystko na tym opiera się w sposób zdalny = bezużyteczny. PS. Nie powinieneś próbować kodować niczego na temat "bezpieczeństwa", które masz zamiar dać komuś, jeśli nie wiesz, co robisz. To tylko proszenie o kłopoty.
Reply
Kod: char * Hasło; printf ("Proszę podać hasło:"); scanf ("% s", hasło); if (strcmp (Hasło, "hasło") == 0) {} else printf ("nieprawidłowe hasło"); Myślę, że Max ma 100% racji, dlatego udostępniam tylko podstawowe podstawowe demonstracje.
Reply
Stwierdziłem, że jest to mało bezpieczne. Zacytować: w zależności od wybranego poziomu ochrony uniknęłbym tego. Po prostu starałem się dać mu kilka punktów, od których mógłby zacząć. Idk jak długo zna C ++ itd. Ponadto chroni cię przed wieloma osobami. Nie przeciwko hakerom. To nie robi, to na pewno, ale w stosunku do większości osób. Wziąłem tak długo, bo jestem zmęczony, aby wyjaśnić wszystko, co on jest w stanie zrozumieć. Dobrze byłoby, gdybyś mógł szanować to nieco bardziej, gdyby inni użytkownicy poświęcili swój czas, aby dać innym punkt zacząć ... Dzięki
Reply
Zacytować: Originally Posted by HockeyBuster Kod: char * Hasło; printf ("Proszę podać hasło:"); scanf ("% s", hasło); if (strcmp (Hasło, "hasło") == 0) {} else printf ("nieprawidłowe hasło"); Myślę, że Max ma 100% racji, dlatego udostępniam tylko podstawowe podstawowe demonstracje. Epicki . Czy ktoś ostatnio powiedział ci, że jesteś geniuszem komiksowym? Usterka związana z uszkodzeniem pamięci i oczywistym przepełnieniem bufora to niesamowity akcent. + rep
Reply
Nie, ale cudownie, żeby zobaczyć, jak ignorujesz to, co już napisałem. Podsumowując, stwierdziłem, że jest to niski czas, jego rozwiązanie nie jest idealne i zdecydowanie nie ma bam. Po prostu pomóż mu znaleźć punkt wyjścia. Nie powiedział, jak bardzo musi być zaawansowany, ani miejsca, w którym chce go użyć. Replikacja Lol, aby spróbować pomóc innym .. tak, że pokazuje prawdziwą odwagę ^ ^ Nie jestem do omówienia tego dalej, ponieważ nie chcę wysadzić innych wątków ppl, chyba że posty. Jeśli chcesz kontynuować lub masz coś więcej, musisz mi powiedzieć po prostu mnie. Zamiast ulepszać mój post, po prostu go rozpalić, jest to dobra okazja, aby zobaczyć, jak dziękuję innym facetom, jeśli spróbują pomóc. powinienem pamiętać, że (powinieneś wrócić na ziemię max)
Reply
Zastanawiałem się, czy zamiast "drugiego" napisać "Uncrackable". Podobało mi się to, co powiedziałeś w swoim pierwszym poście, więc nie zrobiłem tego. MountedMG, to nie jest kwestia szacunku czy nie. Jeśli masz zamiar spędzić jakiś czas na pisaniu zabezpieczeń swojego programu, powinieneś zrobić to dobrze za pierwszym razem. Daj mi pięć minut, a skompiluję twój kod i rozwiążę go, jeśli chcesz demonstrację. Jeśli twój poziom umiejętności jest zbyt niski, aby przekroczyć ten typ programowania, nie jesteś jeszcze gotowy do napisania aplikacji zabezpieczającej. To jest punkt, który robię Max.
Reply
Wiem, co masz na myśli, prawda. Ale czy trudno jest to tak napisać? Nie podoba mi się, jeśli Max płomień w jego pierwszym poście. I dokładnie to, co zrobił. Gdyby napisał: "Dobrze MountedMG, nie zgadzam się z powodu xxx xxx i xxx ale dzięki za pomoc" nie miałbym z tym problemu. Ale jeśli on po prostu mnie zaatakuje i do diabła tak, tak to jest ... Cóż, wiesz o co mi chodzi?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Max_Power Ten system zabezpieczeń to strata czasu. Każdy przyzwoity haker może to złamać w kilka sekund. Szczerze mówiąc nie mogę uwierzyć, że zajęło ci to godzinę albo że poświęcisz na to godzinę. Wszystko na tym opiera się w sposób zdalny = bezużyteczny. PS. Nie powinieneś próbować kodować niczego na temat "bezpieczeństwa", które masz zamiar dać komuś, jeśli nie wiesz, co robisz. To tylko proszenie o kłopoty. Będę musiał się z tobą zgodzić na ten temat (nie, żebym nigdy nie zgadzał się z tobą). @MountedMG: Twój przykład nie rzuca światła na realistyczny schemat ochrony. Jeśli chcesz dać najmniejszej nadziei na to, jak można to zrobić w pół-realistyczny sposób, wprowadzisz takie rzeczy, jak szyfrowanie lub zaciemnianie. Coś, co przynajmniej da jego zastosowanie, szansę na walkę.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)