Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PUBG Tencent emulator ESP / plakietki
Minęło sporo czasu od kiedy napisałem lub stworzyłem temat lol   Soo gdzie moi hardcore'owi kodery ?? Jak to możliwe, że nie ma radaru z ESP / plakietki z imieniem, czy jakkolwiek byś to nazwał, za udział w tym emulatorze pubgowym? Chcę to zrobić ... A może przegapiłem to na forach? Przeglądam, ale nie mogę znaleźć żadnego wątku na ten temat ..   Podłącz mnie jednym zechcesz? na dobre stare czasy   T.
Reply
istnieje już zewnętrzny esp dla TGB lub LDPlayer. ale pochodzi z Chin, zrobili wersję PlayStore, ale tylko jedna lub dwie. Większość z nich dotyczy tylko chińskiej wersji PUBG Mobile. Esp jakoś były jak "cracked" z wersji płatnej kody, dzięki czemu można go używać za darmo. Jest też wiele plotek o tym, że "umieszczają w kopalniach kody, więc to sprawia, że twój procesor jest naprawdę wysoki". Cóż, możesz użyć go do "Free" w zamian za komputer PC / Laptop będący ich farmą górniczą. I na koniec, prawie chińscy tworzą swoje kody / hacki w EPL (Easy Programming Language / 易 语言), w którym cały tekst lub numer został wpisany w chińskie słowo, GUI lub jego kod źródłowy. nie polecałbym używania ich hacków Free / Cracked.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie masked134 istnieje już zewnętrzny esp dla TGB lub LDPlayer. ale pochodzi z Chin, zrobili wersję PlayStore, ale tylko jedna lub dwie. Większość z nich dotyczy tylko chińskiej wersji PUBG Mobile. Esp jakoś były jak "cracked" z wersji płatnej kody, dzięki czemu można go używać za darmo. Jest też wiele plotek o tym, że "umieszczają w kopalniach kody, więc to sprawia, że twój procesor jest naprawdę wysoki". Cóż, możesz użyć go do "Free" w zamian za komputer PC / Laptop będący ich farmą górniczą. I na koniec, prawie chińscy tworzą swoje kody / hacki w EPL (Easy Programming Language / 易 语言), w którym cały tekst lub numer został wpisany w chińskie słowo, GUI lub jego kod źródłowy. nie polecałbym używania ich hacków Free / Cracked. To miało sens, ponieważ kod źródłowy, który mam gdzieś, jest językiem chińskim i ma rozszerzenie .e. przy okazji, czy masz EPL 5.6? moja jest 4,6 i nie mogę go poprawnie otworzyć
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie masked134 istnieje już zewnętrzny esp dla TGB lub LDPlayer. ale pochodzi z Chin, zrobili wersję PlayStore, ale tylko jedna lub dwie. Większość z nich dotyczy tylko chińskiej wersji PUBG Mobile. Esp jakoś były jak "cracked" z wersji płatnej kody, dzięki czemu można go używać za darmo. Jest też wiele plotek o tym, że "umieszczają w kopalniach kody, więc to sprawia, że twój procesor jest naprawdę wysoki". Cóż, możesz użyć go do "Free" w zamian za komputer PC / Laptop będący ich farmą górniczą. I na koniec, prawie chińscy tworzą swoje kody / hacki w EPL (Easy Programming Language / 易 语言), w którym cały tekst lub numer został wpisany w chińskie słowo, GUI lub jego kod źródłowy. nie polecałbym używania ich hacków Free / Cracked. LMFAO. BEZMÓZGI. co wiesz na temat "GÓRNICTWO"? PO PROSTU SŁUCHAJ I STWORZYĆ STATEMENETA JAK PRO? JEŚLI U SĄ URZĄDZENIE WYKORZYSTUJĄCE UR CPU, A UR PC BĘDZIE ZAWIESZONY, MYSZ RUSZA POWIETRZA! TO JEST TYLKO 40-50% NA ESP. I 1% NA WALLHACK (LDPLAYER) JEŚLI ESP WYKORZYSTA 40-50%, A TGB POTRZEBUJE ATLEASTU 10-20%. TO TYLKO 70%. WIĘC PYTANIE JEST. CZY UŻYTKOWNIK KORZYSTA Z URZĄDZENIA 2CORE IN 2K18 I POTRZEBUJE WIĘCEJ FUNKCJI Z HACK?
Reply
możesz użyć gameguardian, ale zmieniasz silnik na zwykły silnik jak zmienić ? prosta teczka z otwartymi folderami TxGameAssistant \ UI i wyszukaj plik config.ini i zmień Aow = 1 na Aow = 0 przykład:
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie danielrumasondi możesz użyć gameguardian, ale zmieniasz silnik na zwykły silnik jak zmienić ? prosta teczka z otwartymi folderami TxGameAssistant \ UI i wyszukaj plik config.ini i zmień Aow = 1 na Aow = 0 przykład: http://oi67.tinypic.com/2vt84tc.jpg Skrypty wciąż działają? zostałem zbanowany za pomocą skryptów dostępnych na stronie gg. moje dzielenie się tym, którego używasz? Dziękuję Ci
Reply
Zacytować: Originally Posted by 133n Skrypty wciąż działają? zostałem zbanowany za pomocą skryptów dostępnych na stronie gg. moje dzielenie się tym, którego używasz? Dziękuję Ci potrzebujesz hostów obejść usunąć dane zawiadomienia zostało zmienione
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie danielrumasondi potrzebujesz hostów obejść usunąć dane zawiadomienia zostało zmienione Czy chcesz podzielić się tym, jak to robisz? haha próbowałem używać starych naprawionych modów w przeszłości, ale oni już nie pracują
Reply
Zacytować: Originally Posted by 133n Czy chcesz podzielić się tym, jak to robisz? haha próbowałem używać starych naprawionych modów w przeszłości, ale oni już nie pracują zobacz w wątku
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie danielrumasondi możesz użyć gameguardian, ale zmieniasz silnik na zwykły silnik jak zmienić ? prosta teczka z otwartymi folderami TxGameAssistant \ UI i wyszukaj plik config.ini i zmień Aow = 1 na Aow = 0 przykład: http://oi67.tinypic.com/2vt84tc.jpg pojawia się błąd podczas wykonywania instrukcji https://imgur.com/XcDI3VF
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)