Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legit player tutaj (wątek dyskusji)
Witam wszystkich.   Grałem w zasadzie od premiery, byłem zawsze w top 10 solo FFP, zabiłem wielu oszustów i umarłem dla wielu oszustów. Nie jestem tu po to, by mówić gówno lub obrażać kogokolwiek, tylko zastanawiając się, dlaczego tworzone są oszustwa, oni powoli niszczą tę grę. (co jest w porządku, bluehole jest niekompetentne, i jestem pewien, że pewnego dnia przyzwoity zespół programistów zrobi dobry BR, który nie jest tak łatwy do oszukania na Lmao.)   Wydaje mi się, że powoli tracę motywację, aby grać w tę grę legit, ze względu na ilość oszustów, i nic nie wydaje się, aby to zrobić.   Grałem w LoL ze skryptami i było całkiem fajnie. Mam nadzieję, że nie złamałem żadnych zasad tworzących ten wątek, próbując dostać 5 najlepszych w solówkach FPP i dalej umierać dla oszustów.
Reply
TAM Zawsze będzie oszustami w każdej grze. Nic z tego nie może zrobić, tylko pytanie, ilu tylko
Reply
Czy ktokolwiek może zobaczyć poohole łączące swoje gówno i utrudniające tworzenie oszustów? A może coś takiego po prostu się nie wydarzy. Twórcy wydają się dość nieświadomi, aby być szczerym.
Reply
Zacytować: Napisał niggapls99 Czy ktokolwiek może zobaczyć poohole łączące swoje gówno i utrudniające tworzenie oszustów? A może coś takiego po prostu się nie wydarzy. Twórcy wydają się dość nieświadomi, aby być szczerym. Musisz tylko ominąć BE, aby móc robić, co tylko chcesz. tak się nie stanie.
Reply
Zacytować: tylko zastanawiam się, dlaczego tworzone są oszustwa
Reply
Zacytować: Originally Posted by Windows x64 Musisz tylko ominąć BE, aby móc robić, co tylko chcesz. tak się nie stanie. Mam dość ograniczoną zdolność kodowania, głównie .lua od kiedy użyłem / stworzyłem skrypty dla LoL, czy trudno jest ominąć BE? Nie miałbym nic przeciwko wypróbowaniu ESP, nie interesując się niczym innym. Zacytować: Originally Posted by dajuda Czaiłem się przez chwilę, widziałem ten film, kiedy został opublikowany, lol, wygląda jak zabawa.
Reply
Zacytować: Originally Posted by dajuda lmao halarious i dobra muzyka
Reply
Zacytować: Napisał niggapls99 tylko zastanawiam się, dlaczego tworzone są oszustwa Ponieważ istnieje ogromny popyt na to. Dla niektórych oszustwo to praca na pełen etat.
Reply
Zacytować: Originally Posted by dajuda doskonały przykład
Reply
Zacytować: Napisał niggapls99 po prostu zastanawiam się, dlaczego tworzone są oszustwa, oni powoli niszczą tę grę. Dopóki nie uświadomisz sobie, że oszukiwanie jest kolejną grą w samą grę! Mam nadzieję, że zrozumiesz mój punkt widzenia
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)