Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kod źródłowy Aimbot
Im zrobione z kody, nie krępuj się używać do nauki!   nie wliczając pliku nagłówkowego z powodu przenikaczy, ci, którzy wiedzą, co to jest, mogą używać tego do fragmentów / pomysłów / etc   Baw się dobrze i do widzenia!     Źródło:     cpp:   #include <Windows.h> #include <Ntsecapi.h> #include "inj_defs.h" DWORD WINAPI InjectThread (LPVOID lpParam) {DllInjectData * pInfo = (DllInjectData *) lpParam; ExitThreadType pExitThread = (ExitThreadType) pInfo -> pExitThread; GetStdHandleType pGetStdHandle = (GetStdHandleType) pInfo -> pGetStdHandle; GetCurrentProcessIdType pGetCurrentProcessId = (GetCurrentProcessIdType) pInfo -> pGetCurrentProcessId; CreateFileAType pCreateFileA = (CreateFileAType) pInfo -> pCreateFileA; SleepType pSleep = (SleepType) pInfo -> pSleep; itoaType pitoa = (itoaType) pInfo -> pitoa; GetAsyncKeyStateType pGetAsyncKeyState = (GetAsyncKeyStateType) pInfo -> pGetAsyncKeyState; sscanf_sType psscanf_s = (sscanf_sType) pInfo -> psscanf_s; memcpyType pmemcpy = (memcpyType) pInfo -> pmemcpy; bool Cyclefunc (DllInjectData *, HANDLE *, char *);
Reply
Użyj cholernych znaczników kodu ... naprawiono to dla ciebie
Reply
dlaczego użyłeś tak dużo ASM?
Reply
Zacytować: Originally Posted by kingdeking dlaczego użyłeś tak dużo ASM? Ponieważ wydajność. / s ----- W każdym razie, dziękuję za podzielenie się pracą, jestem pewien, że zostanie to docenione przez znaczny procent użytkowników.
Reply
rip curb, dzięki za kody mój koleś
Reply
cpp: szStr [0] = "K"; szStr [1] = 'e'; szStr [2] = "y"; szStr [3] = 0; //"Klawisz" Co w kurwa. Myślę, że będę chory.
Reply
Zacytować: Originally Posted by SEGnosis cpp: szStr [0] = "K"; szStr [1] = 'e'; szStr [2] = "y"; szStr [3] = 0; //"Klawisz" Co w kurwa. Myślę, że będę chory. jego użycie SSE dla kątów jest interesujące. Szczerze mówiąc myślałem, że tylko ja naprawdę to robię. Ale nie mam pojęcia, dlaczego robiłby swoje conf sprawdzanie w ten sposób ... kiedy możesz kurwa napisać funkcję sprawdzania w ciągu 10 sekund, która to robi. Sądzę, że gdyby załatał to w aplikację, miałoby to więcej sensu. Ale wciąż nie potrzebujesz API do napisania pętli!
Reply
dziękuję bro
Reply
Zacytować: Originally Posted by Jimster480 jego użycie SSE dla kątów jest interesujące. Szczerze mówiąc myślałem, że tylko ja naprawdę to robię. Ale nie mam pojęcia, dlaczego robiłby swoje conf sprawdzanie w ten sposób ... kiedy możesz kurwa napisać funkcję sprawdzania w ciągu 10 sekund, która to robi. Sądzę, że gdyby załatał to w aplikację, miałoby to więcej sensu. Ale wciąż nie potrzebujesz API do napisania pętli! Rzeczywiście, ponieważ nie widzę go w ogóle używając SSE.
Reply
Zacytować: Napisał 1337floesen Rzeczywiście, ponieważ nie widzę go w ogóle używając SSE. Masz rację, nie jest to SSE. To po prostu ASM za pomocą FP. Nie patrzyłem na to zbyt długo, ale właśnie o to mi chodziło. Chociaż faktycznie mam pewne funkcje, które wykonują zarówno SSE, jak i tylko x86 ASm FP.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)