Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cod4 Public Hack autor: Credzis [SOURCE]
Jak już wspomniałem w http://www.unknowncheats.me/forum/sh...d.php?p=432294 ten wątek wypuszczam źródło ...       Zacytować:       :: Informacje :: Cóż, czyściłem swój dysk twardy i znalazłem na nim to źródło. Zaczynałem to jako hak VIP dla jakiegoś paysite, ale dobrze, bo musiałem iść do szpitala, nigdy go nie ukończyłem. Jeśli wielu użytkowników jest zainteresowanych, mogę zaktualizować go o ostatni punkbuster i usunąć błędy. Tylko wiedz lem.   ::UWAGA:: UWAGA: Niektóre funkcje mogą być wadliwe (może nie działać) Gram od 15 minut bez problemów, ale jeśli znajdziesz jakieś, proszę lemme wiedzieć.   Obecnie WYKRYTE   Niektóre funkcje są niewykryte, nie pytaj o to, czasami się kopie, czasami nie, więc nie wiem.   ::Funkcje::   - NameESP - Dist ESP - Klasa ESP - Box ESP - Ostrzeżenia wroga - StatsBox (vossy, jak sądzę, dunno) - 2D Radar - X-Hair - Aimbot - Chams - Asus WH - NoSky - Brak dymu - NoScopes - Nie ma deszczu   :: Kredyty :: - Vossy: domyślam się, że użyłem kawałków twojego źródła - R4z8r: nie wiem, coś przy tobie 2 - Inni o których zapomniałem   - Alkie: Zawsze mnie wspierałeś, nawet po tym, jak byłem przez jakiś czas w szpitalu. Kocham cię, kolego.   ::Instrukcje:: Po prostu otwórz StealthInjector Drunken Cheeta (w zestawie), wybierz dołączony plik DLL, wybierz plik wykonywalny cod4 (np. C: \ Program Files \ Activision \ Cod4 \ iw3mp.exe) I naciśnij wstrzyknij!   Aby otworzyć menu naciśnij klawisz DELETE   Wszelkie inne pytania / pomoc, po prostu odpowiedz.   :: Zrzuty ekranu ::       : ownload ::   http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=4054   ::Inny:: Myślę, że zapomniałem czegoś w tym poście, ale nie pamiętam co ... Cóż, później zauważę lol.         Dodano rzecz armstronautów z R4z8r   :: Źródło Pobierz ::   http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=4062   EDYTOWAĆ :     Zacytować:         Napisał Alkatraz       Poszedłem do przodu i zatwierdziłem źródło do pobrania. To jest po prostu źródło, które nie jest potrzebne w skanie.
Reply
.. EDYCJA: Nieważne, Alkie już zatwierdził plik. Dzięki za publikację.
Reply
Wysłałeś to w innym wątku. Dlatego zacytowałem: P
Reply
nie złe dla wydania
Reply
To po prostu nie działa dla mnie Nacisnąłem klawisz Delete i nie dostałem menu?
Reply
edytowane ... Teraz instaluję VC ++ 2008, ale nadal dostaję błąd i naprawdę nie wiem jak to naprawić: Kod: 1> pDevice. obj: błąd LNK2001: nierozwiązany symbol zewnętrzny _D3DXCreateFont @ 48 1> C: \ Documents and Settings \ Vesna \ Moje dokumenty \ Visual Studio 2008 \ Projects \ CoD4 XHooK \ Release \ CoD4 XHooK. dll: błąd krytyczny LNK1120: 1 nierozwiązane zewnętrzne Proszę, pomóż (czuję się sam w tym wątku.): Narzekać:
Reply
@czarny Bóg: kiedy dołączysz lib sdk użyj x86, a nie x64, to pomogło mi
Reply
Muszę pobrać x86, prawda? http://www.microsoft.com/downloads/d...DisplayLang=en
Reply
Zacytować: Napisał BlackGod edytowane ... Teraz instaluję VC ++ 2008, ale nadal dostaję błąd i naprawdę nie wiem jak to naprawić: Kod: 1> pDevice. obj: błąd LNK2001: nierozwiązany symbol zewnętrzny _D3DXCreateFont @ 48 1> C: \ Documents and Settings \ Vesna \ Moje dokumenty \ Visual Studio 2008 \ Projects \ CoD4 XHooK \ Release \ CoD4 XHooK. dll: błąd krytyczny LNK1120: 1 nierozwiązane zewnętrzne linker-> d3d9.lib, d3dx9.lib lub dla dummys Kod: #pragma comment (lib, "d3d9.lib") #pragma comment (lib, "d3dx9.lib")
Reply
Zacytować: lub dla dummys Kod: #pragma comment (lib, "d3d9.lib") #pragma comment (lib, "d3dx9.lib") Oto kod: Kod: #pragma once #include #include #include #include #include #include przy użyciu przestrzeni nazw std; #pragma comment (lib, "d3d9.lib") #pragma comment (lib, "d3dx9.lib") #include "VersionControl.h" #include "pDevice.h" #include "Render.h" #include "Engine. h "#include" cVars.h "#include" ModelRec.h "#include" cESP.h "#include" cMenu.h "#include" Bypass.h "#include" Main.h " Już tam, ale mam taki sam błąd w dowolny sposób.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)