Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automatyczne gromadzenie rudy
Jestem więc pewien, że większość z was zna nieograniczoną ilość drewna z drzew lub dodatku tytanu, który pozwala na trzymanie toporu lub topora i magiczne zdobywanie drewna. Więc zastanawiam się, czy można zrobić to samo, ale z minerałami.     Wysłane z mojego iPhone'a za pomocą Tapatalk
Reply
Wszystko jest możliwe, ale nie ma metody publicznej i prawdopodobnie nie są to metody prywatne. Metoda zbierania drewna nie ma zastosowania do węzłów rudy, aby odpowiedzieć na twoje pytanie
Reply
Krótka odpowiedź. Nie. Długa odpowiedź. Nadal nie. Sprawdzanie po stronie serwera sprawdza, czy jesteś blisko rudy, którą zamierzasz uderzyć.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie UnrealIncident Krótka odpowiedź. Nie. Długa odpowiedź. Nadal nie. Sprawdzanie po stronie serwera sprawdza, czy jesteś blisko rudy, którą zamierzasz uderzyć. Tak, ta próba dotyczy wszystkich innych rzeczy, tak jak innych graczy i zwierząt.
Reply
a poza tym, jak działa automatyczne zbieranie drewna?
Reply
Jest to interesujące, ponieważ jest to strona klienta, która, jak sądzę, ma związek z ich nadchodzącym shizzle, ponieważ chcą zrobić coś, co losowo generuje teren, To może mieć coś wspólnego z tym Idk. Długo krótkie drzewo, ponieważ nie odjeżdża tam drzewa i po chwili można go uderzyć jeszcze raz.
Reply
no cóż z tego, co chłopaki mówią, że jest to niemożliwe, ponieważ serwer sprawdza każdy węzeł rudy, może uda ci się dokonać włamania ("Kłamstwa") do serwera na temat Twojej odległości od rudy i co najmniej stać nieruchomo z kilof i po prostu kopalnia rudy z całej mapy. czy to jest możliwe?
Reply
Zacytować: Napisał początkowo LordG66 no cóż z tego, co chłopaki mówią, że jest to niemożliwe, ponieważ serwer sprawdza każdy węzeł rudy, może uda ci się dokonać włamania ("Kłamstwa") do serwera na temat Twojej odległości od rudy i co najmniej stać nieruchomo z kilof i po prostu kopalnia rudy z całej mapy. czy to jest możliwe? Cóż, jestem pewien, że to musi być przesłane strumieniowo, więc w zasadzie może działać na rzecz wokół ciebie, jeśli jest to możliwe, ale musiałbyś biegać po mapie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by glenn332 Cóż, jestem pewien, że to musi być przesłane strumieniowo, więc w zasadzie może działać na rzecz wokół ciebie, jeśli jest to możliwe, ale musiałbyś biegać po mapie. Cóż, jeśli uda ci się go uruchomić w taki sposób, że wydobywa on wszystkie rudy w szerokim promieniu wokół ciebie, to jego idealnie czysty, bo nie będziesz w stanie tego poprawić.
Reply
Rzeczy, o których mówisz, zostały już stworzone, prywatnie. To samo z roboczym brakiem klipu itp. (Ja) @ DeerSpotter był moim zdaniem jednym z pierwszych, którzy podnieśli wydobycie rudy.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)