Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Campos pvp burza glitch ??
Próbowałem zabić tego faceta, on ciągle zeskakiwał, a potem w jakiś sposób zgwałcił 1-2 piętra wyżej. Nie używał żadnych hacków, bo nigdy nie wiedział, gdzie jestem. To zawsze zajęło mu 5 sekund po zeskoku, aby znowu uciec na wyższe miejsce ... Czy ktoś ma pojęcie, jak to zrobić?
Reply
Stary mały usterka, w którym można przejść na dach tego budynku, wystarczy spojrzeć na youtube.
Reply
W jednym z trzech budynków piętrowych (może nie jestem pewien) jest blok, do którego można dojść na drugim piętrze tuż przy ścianie w małym pokoju po prawej stronie, jeśli wchodzisz. Możesz dojść do tego bloku i podskocz, a to cię zastrzeli prosto na szczyt budynku!
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie dennis2k10 W jednym z trzech budynków piętrowych (może nie jestem pewien) jest blok, do którego można dojść na drugim piętrze tuż przy ścianie w małym pokoju po prawej stronie, jeśli wchodzisz. Możesz dojść do tego bloku i podskocz, a to cię zastrzeli prosto na szczyt budynku! cześć, czy można umieścić wideo tego plz? bo ja się nie rozwodzę: / wielkie dzięki
Reply
Tak i inny budynek, możesz pozostać blisko drzwi i skakać wiele razy, po tym jesteś na szczycie budynku.
Reply
i możesz wpaść na garaż w parkerville
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)