Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crackme [Trudność 9/11]
proste crackme zmutowane z moim nowym pakowaczem plików i insertem szykowym, pierwszy z algorytmem sprawdzającym, czy hasło jest prawidłowe wygrywa, zasady: nie łataj exe, więc to zawsze prawda   hf łowienie algo     http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=16384   Pierwsze ważne zgłoszenie: @ 1337floesen 2: @ ColdCristal
Reply
Plik jest bezpieczny w użyciu. Dziękuję za twój wkład. Plik zatwierdzony SHA256: [censored] .exe - 0cfdce458de9fdceab73ab428f08c8c643fb029e05ba987f54fefe7a344cdd02 Interesuje Cię sposób analizowania plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć.
Reply
Zacytować: Originally Posted by encoree1337 proste crackme zmutowane z moim nowym pakowaczem plików i insertem szykowym, pierwszy z algorytmem sprawdzającym, czy hasło jest prawidłowe wygrywa, zasady: nie łataj exe, więc to zawsze prawda hf łowienie algo http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=16384 Powiedziałeś "znajdź algorytm", więc czego właściwie oczekujesz jako poprawnego rozwiązania? Tylko hasło, pseudo-kod do sprawdzania seryjnego, coś jeszcze?
Reply
Zacytować: Originally Posted by ColdCristal Powiedziałeś "znajdź algorytm", więc czego właściwie oczekujesz jako poprawnego rozwiązania? Tylko hasło, pseudo-kod do sprawdzania seryjnego, coś jeszcze? hasło + kod sprawdzania seryjnego, np. hasło: 4 procedura seryjna: jeśli (n% 4 == 0 && n <5) zwraca wartość true;
Reply
Przesyłane rozwiązanie za pośrednictwem PM. Edycja: Ten crackme jest skuteczny w stosunku do osób wykonujących tylko analizę statyczną. Poza tym rozwiązanie tej kwestii zajmuje prawdopodobnie tylko minutę.
Reply
Zacytować: Napisał 1337floesen Przesyłane rozwiązanie za pośrednictwem PM. Edycja: Ten crackme jest skuteczny w stosunku do osób wykonujących tylko analizę statyczną. Poza tym rozwiązanie tej kwestii zajmuje prawdopodobnie tylko minutę. Wiem, że jest to bardzo podatne na analizę dynamiczną, ale kiedy możesz zmusić ludzi do uruchomienia twojego pliku wykonywalnego w celu sprawdzenia, co robisz, dlaczego nie, także nie był to najwyższy poziom zaciemniania, to był tylko 1 poziom przełącznika gniazdo + prawie 25k zmienne, dla poziomu ekstremalnego użyłem zagnieżdżania switcha poziomu 5 zmieszanego z dla pętli i funkcji fikcyjnych, po 25 minutach ida wciąż analizowało plik xD
Reply
Zacytować: Napisał 1337floesen Przesyłane rozwiązanie za pośrednictwem PM. Edycja: Ten crackme jest skuteczny w stosunku do osób wykonujących tylko analizę statyczną. Poza tym rozwiązanie tej kwestii zajmuje prawdopodobnie tylko minutę. Tak, to trochę rozczarowujące, ponieważ wysiłek włożony w zaciemnianie jest w tym przypadku kompletnie zrujnowany. Miałem nadzieję na coś trudniejszego, co wymagałoby zerwania ochrony, a nie tylko obejścia problemu.
Reply
Zabezpieczenia statyczne i kodowanie wiadomości-śmieci wydaje się całkiem niezłe, ida na zawsze wystarczy, aby zakończyć ładowanie.
Reply
to nie jest tak naprawdę crackme, skoro nie zaakceptujesz poprawionego exe jako uległości?
Reply
powiedz mi, jak używać
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)