Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silnik w2s
Kod:   lea edx, [esp + 80h + var_60] push edx lea eax, [esp + 84h + var_6C] push eax mov eax, [esp + 88h + arg_0] lea edx, [esp + 88h + var_54] call sub_42D6D0 dodaj esp, 8     Kod:   char __usercall sub_42D6D0 <al> (int a1 <eax>, int edx0 <edx>, int a2, int a3)     Kod:   void w2s (float * x, float * y, Vec3 vPoint) {DWORD dwCall = 0x42D6D0; __asm {PUSH y PUSH x MOV EAX, 0x0 MOV EDX, vPoint CALL [dwCall] ADD ESP, 0x8}}
Reply
Cardoow, nigdy nie przestajesz haha. + przedstawiciel do dzielenia się.
Reply
Zacytować: Pierwotnie wysłana przez Crucial Cardoow, nigdy nie przestajesz haha. + przedstawiciel do dzielenia się. Znalazłem go również dla mw2, ale obecnie nie mam konta, żeby to rozpracować
Reply
Mam konto MW2, którego już nie używam.
Reply
Dobra robota
Reply
Dobre rzeczy, czy to działa również na Chopper Gunner i Predator Missile?
Reply
Zacytować: Originally Posted by SystemFiles Dobre rzeczy, czy to działa również na Chopper Gunner i Predator Missile? nie testowałem, wypróbuj (jeśli możesz być strzelcem w cod4)
Reply
Świetna robota brosky Byłby + rep, ale musiałby rozpowszechniać ten shiz
Reply
Ładne znalezisko + rep. Próbowałem znaleźć to dla CoD5 i otrzymałem to: Kod: char __usercall sub_43E900 (int _EAX , int a2 , int a3, int a4) Nie jestem pewien, jeszcze go nie testowałem.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie .Encore Ładne znalezisko + rep. Próbowałem znaleźć to dla CoD5 i otrzymałem to: Kod: char __usercall sub_43E900 (int _EAX , int a2 , int a3, int a4) Nie jestem pewien, jeszcze go nie testowałem. Nie mam zainstalowanej gry, czy możesz wysłać mi exe?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)