Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Zawodzi po krótkiej iniekcji .dll
Zasadniczo, gdy wstrzykiwam i dostaję się do gry, zawieszam się i otrzymuję błąd X18.
Reply
Zacytować: Napisane przez Reptillion Zasadniczo, gdy wstrzykiwam i dostaję się do gry, zawieszam się i otrzymuję błąd X18. jaka wersja cod 4 jest włączona (np. 1.7, 1.8) i co to jest dll, więc mogę ci lepiej pomóc
Reply
Zacytować: Originally Posted by Gabeanator2000 jaka wersja cod 4 jest włączona (np. 1.7, 1.8) i co to jest dll, więc mogę ci lepiej pomóc Mam 1.8 cod4 i i zawiesza się z x18, gdy dołączyłem do serwera, a ja wstrzyknę Dll CoD4, kiedy używam dllinjector lub Extreme Injector, zawsze się rozbijam po dołączeniu do dowolnego serwera. Pomóż mi.
Reply
sam, pomóż mi plz
Reply
jest to dowolny plik DLL lub jest to ten, który został niedawno zwolniony na czterech, który zostanie nazwany "CoD4 Chams_ [unknowncheats.me]" to tak, więc musisz mieć opcje grapics i wyłączyć wszystkie opcje .... z oryginalnego postu .................... ..... "" "Jeśli występują problemy powodujące awarię, wyłącz wszystkie ustawienia graficzne oprócz modeli wysokich, wysokiej tekstury i rozdzielczości macierzystej." "
Reply
To też się dzieje dla mnie. Używam wersji Steam 1.8 x18. Wyłączyłem wszystkie opcje grafiki.
Reply
Ive miał kilka problemów z tym i nawet wtryskiwacz mówiąc, że mam jakiś błąd w moich głównych plikach mojego komputera. Trochę zagmatwany szczerze, ale szukam nowego, aby sprawdzić, czy to zadziała, będę informować o tym, co znajdę.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Chr0nicxHack3r Ive miał kilka problemów z tym i nawet wtryskiwacz mówiąc, że mam jakiś błąd w moich głównych plikach mojego komputera. Trochę zagmatwany szczerze, ale szukam nowego, aby sprawdzić, czy to zadziała, będę informować o tym, co znajdę. Czy znalazłeś poprawkę? Moja gra jest dobra w menu, ale w drugiej ładuję mapę, która się zawiesza z powodu wtrysku dll
Reply
Zacytować: Originally Posted by zigglr6 Czy znalazłeś poprawkę? Moja gra jest dobra w menu, ale w drugiej ładuję mapę, która się zawiesza z powodu wtrysku dll W końcu dostałem menu do pracy z moją grą. Chociaż jestem teraz w pracy, byłbym bardziej chętny do pomocy, gdy wrócę do domu!
Reply
Zacytować: Originally Posted by Chr0nicxHack3r W końcu dostałem menu do pracy z moją grą. Chociaż jestem teraz w pracy, byłbym bardziej chętny do pomocy, gdy wrócę do domu! Wydaje się, że problemem jest nowa łatka społeczności cod4x. Wtryski DLL działa tylko dla mnie, gdy odinstalowuję łatę cod4x i gram na serwerach, które nie mają cod4x (które jest tylko kilka)
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)