Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Status braku statusu
Wczoraj zespół deweloperski Rust wydał nową poprawkę, czytając devblog, który zauważyłem po raz drugi, gdy Garry stwierdził, że dodał kontrole serwerów dla No-clip. Czytałem posta z @ disabilitor, gdzie wyjaśnia, jak działają ich "kontrole po stronie serwera", czy jest on nadal ważny?   Post o którym mówiłem: http://www.unknowncheats.me/forum/1276636-post9.html
Reply
Zaktualizowałem mój serwer testowy i wygląda na to, że nadal ma tę strategię. Za każdy nielegalny ruch otrzymujesz 100 punktów. Po osiągnięciu pewnego progu wykopują Cię z serwera (w zależności od decyzji właściciela serwera, domyślnie jest to 1500). Jedną z zabawnych rzeczy, które zauważyłem, jest to, że ich anti-hack jest domyślnie ustawiony na FALSE. Tak wiele serwerów może nawet nie uruchomić swojego anty-cheata, domyślnie domyślnie jest włączone. Nie próbowałem jednak żadnych publicznych serwerów.
Reply
Czy zainstalowałeś emulowany serwer, aby przetestować te rzeczy?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Zanena Czy zainstalowałeś emulowany serwer, aby przetestować te rzeczy? Nie, możesz bezpośrednio pobrać pliki serwera prawnego.
Reply
Zacytować: Wysłany przez disabilitor pierwotnie Nie, możesz bezpośrednio pobrać pliki serwera prawnego. Tak, wiedziałem o tym, ale ponieważ uczę się wszystkiego od zera na temat Rust Hacking, warto mieć serwer, na którym można przetestować tylko oszustwo, nie martwiąc się o EAC. Czy mogę wyłączyć EAC, jeśli hostuję swój własny oficjalny serwer?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Zanena Tak, wiedziałem o tym, ale ponieważ uczę się wszystkiego od zera na temat Rust Hacking, warto mieć serwer, na którym można przetestować tylko oszustwo, nie martwiąc się o EAC. Czy mogę wyłączyć EAC, jeśli hostuję swój własny oficjalny serwer? Tak, po załadowaniu wystarczy wpisać to polecenie: server.secure 0 lub server.secure false to wyłącza EAC
Reply
Zacytować: Wysłany przez disabilitor pierwotnie Tak, po załadowaniu wystarczy wpisać to polecenie: server.secure 0 lub server.secure false to wyłącza EAC Wielkie dzięki za te informacje, zostawiłem ci dobry przedstawiciel.
Reply
Status Noclip to natychmiastowy ban. Zostałem zbanowany: /
Reply
Fakt, że zostałeś zbanowany, nie oznacza, że funkcja jest całkowicie wykrywana
Reply
Zacytować: Originally Posted by Zanena Fakt, że zostałeś zbanowany, nie oznacza, że funkcja jest całkowicie wykrywana to jest.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)