Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
All Hook v1.1
==============================================   Funkcje: #ESP pudełka # Crosshair # 2D Radar   ==============================================     NIE WYKRYTY   grałem na różnych mapach / serwerach z włączoną PB bez żadnych zakazów. Został wyrzucony z promod. ==============================================   POBIERZ TUTAJ   ==============================================   Kredyty: # SOH / ZOOM # Einheit48 # Ez-O # Nowa technologia # Król Orgia # phx         ================================================== ======
Reply
PB Screen Cleaner?
Reply
Zacytować: Napisał Grab PB Screen Cleaner? Nie tylko te funkcje, które opisałem.
Reply
Gdybyś mógł zrobić to z promodem, byłoby wspaniale, ponieważ większość ludzi gra tam.
Reply
Jak zainstalować? (Przepraszam, jeśli to głupie pytanie)
Reply
Za każdym razem, gdy dołączam do gry, Crashes próbowałem Utrzymuje awarię
Reply
Zacytować: Originally Posted by KidsGotNoSwag Za każdym razem, gdy dołączam do gry, wypróbowałem ją Utrzymuje awarię wspólny problem z większością hacków cod4 imo. czasami można to naprawić za pomocą wtyczki / wyjścia z zestawu słuchawkowego i wyłączyć miks stereo. dziwna gra
Reply
Zacytować: Originally Posted by sandaasu wspólny problem z większością hacków cod4 imo. czasami można to naprawić za pomocą wtyczki / wyjścia z zestawu słuchawkowego i wyłączyć miks stereo. dziwna gra To trochę nie sprawdzony punkt, więc nie wierz mi na słowo, ale spróbuj. Jeśli zmodyfikowałeś plik iw3mp.exe (plik wykonywalny multiplayer cod 4, który znajduje się w plikach programu (x86) / activision, użyj oryginalnego.
Reply
Zacytować: Originally Posted by sandaasu po co to modyfikować? gra ma tylko ochronę CD / DvD w wersji dla jednego gracza lol dzięki ziom ! nie jest zapakowany lub cokolwiek, co można otworzyć za pomocą notatnika ++, a następnie zmienić łańcuch cvars, pozwoli to na ominięcie kontrolowanych serwerów pb, na przykład zestaw serveradmin ustawia r_fullbright w konfiguracji punkbuster na zakres od 0 do 0, a następnie edytuje r_fullbright do j_fullbright, co sprawi, że ta kontrola będzie bezużyteczna. Przez bardzo bardzo starą metodę i bardzo bardzo brudną. Ale powszechnie używane w społeczności promod cod 4 przez mniej doświadczonych ludzi, aby użyć fps poza 250 (co jest egzekwowane przez promod).
Reply
co do cholery nigdy o tym nie słyszałem, ale dzięki za podzielenie się tym
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)