Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WH-lite chams
Najlepszy pupicowy kod, który znam w tej chwili (01.12.13) z rosyjskich codderów (to nie moje!).     Zainstalować: 1. Uruchom grę. 2. Przejdź do menu głównego (gdzie są twoje postacie). 3. Dll wtrysku. 4. Naciśnij przycisk "TAB" (nadal w menu głównym). Menu cheat zostanie wyświetlone. 5. Naciśnij przycisk "strzałki w prawo", aby przejść do funkcji oszukiwania. Użyj lewego i prawego klawisza strzałki, aby włączyć / wyłączyć działanie cheatów.     Funkcje WH-Lite na The War Z (z załączonym zrzutem ekranu):       1,2. WallHack & Chams na Man's & Zombies [GlowShaderChams]   3. WallHack & Chams on Weapon's [GlowShaderChams]   4. Usunięcie Trawa / Foilage   5. Grunt do usuwania   5. Usunięcie budynków / struktur (przycisk "Caps Lock")   6. Celownik Tusza paniki (przycisk "F") Infinite Stamina - działa automatycznie (patrz instrukcja poniżej).   Kiedy biegniesz, straciłeś wytrzymałość, ale tylko wizualnie. kiedy przestaniesz biegać i biegniesz ponownie, twoja wytrzymałość zostanie w pełni przywrócona.   OSTRZEŻENIE: Nie doprowadzaj do końca paska wytrzymałości lub wytrzymałość przestaje w pełni się uzupełniać (pomaga zrestartować klienta)!     Zrzuty ekranu:
Reply
wirus? brak wideo bez zdjęcia co to jest?
Reply
Dzięki za to, mam nadzieję, że wyjdzie jak czyste. Tak trzymaj! Nawiasem mówiąc, nie przejmuj się tym: OSTRZEŻENIE: Nie doprowadzaj do końca paska wytrzymałości, albo wytrzymałość przestaje w pełni się uzupełniać (pomaga zrestartować klienta)!
Reply
Przepraszam za brzmiące jak noob, ale co to jest "Panic Carcass"?
Reply
to jest naprawdę działające oszustwo w dniu 01.12.2013. czekam na moderatorów
Reply
Rhytyms jest pic .. i moderator sprawdza, czy jest to wirus, więc .. Dzięki za wydanie Oczekuje na zatwierdzenie.
Reply
oni (modders) już zatwierdzili ten kod, ale zostałem dodany do adresu URL wątku forum i nie został on ponownie zatwierdzony ktoś ma inne działające publiczne kody z innych krajów? jak Francja, Niemcy, Hiszpania i inne?
Reply
imitacja...
Reply
Czy ma ochronę SS?
Reply
Nie wiem. co to jest ochrona ss?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)