Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miau wtryskiwacz
Miau wtryskiwacz! Działa na     Windows 7 32/64 Windows 8.1 Nie będzie działać   Windows Vista Windows XP   To mój pierwszy Injector, więc może być kilka błędów, ale przynajmniej działa Nie musisz pisać .exe na końcu, jak "File.exe" Wystarczy napisać "Plik" Wybierz DLL I to będzie automatyczne wstrzykiwanie!     http://postimg.org/image/vla6quhmn     Ściągnij:   Pobierz UC     Waooww Masz infraction do edycji postu na "There Was Something Here". Zamknij wątek lub usuń go thx. "
Reply
co najmniej uczyniło etykiety przejrzystymi
Reply
Dobra robota
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more co najmniej sprawiło, że etykiety stały się przezroczyste Dood kogo obchodzą etykiety w dzisiejszych czasach ... Oni troszczą się tylko o xx xD Nie będą patrzeć na etykiety xD
Reply
Zacytować: Napisał MeowskiMeow Dood kogo obchodzą etykiety w dzisiejszych czasach ... Oni troszczą się tylko o xx xD Nie będą patrzeć na etykiety xD Kto ostatnio troszczy się o twój temat? Nikt nie zrobił tego od stycznia tego roku. Wpadłeś na swój temat, ale kogo to obchodzi, nikt nie będzie na niego patrzeć. "xD"
Reply
hehe trolljector fTW !!!! Juss Sayin ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by evolution536 Kto ostatnio troszczy się o twój temat? Nikt nie zrobił tego od stycznia tego roku. Wpadłeś na swój temat, ale kogo to obchodzi, nikt nie będzie na niego patrzeć. "xD" Nie zderzyłem się z nią Dobrze zrobiłem, ale chciałem tylko odpowiedzieć, że możesz zamknąć i usunąć ten wątek.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)