Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak kopnąć gracza?
Jestem nowy w tym obszarze i no cóż, czasami jestem bardzo sfrustrowany, kiedy gram ładnie, a potem ten kretyn pojawia się wraz z jego autoaim i niszczy moją passę, strzelając mi z całej mapy. Wiem, że można kopnąć gracza, wpisując coś w konsoli, ale co to jest? jakie jest polecenie?
Reply
nie widzisz, że prośba o taki exploit NIE JEST INNY niż użycie pudełka esp lub aimbota? dałoby to przewagę. hipokryty gtfo
Reply
Zacytować: Originally Posted by mcinty25 nie widzisz, że prośba o taki exploit NIE JEST INNY niż użycie pudełka esp lub aimbota? dałoby to przewagę. hipokryty gtfo Więc nazywasz mnie hipokrytą za próbowanie normalnej gry. Nie tylko dla mnie, ale także dla każdego, kto zostaje dotknięty.
Reply
Musi ....... Resist ......... Ludzie szukają legalnej gry ............ Na stronie Cheat .......... ............
Reply
Yeahhhhh ..... Nie podoba mi się, gdzie idzie ten wątek. To chyba nie jest najlepsze miejsce do zadawania tego pytania. I dla odniesienia: Zacytować: Zasada # 25 Zachowanie anty-cheatowe w jakiejkolwiek formie nie będzie tolerowane. Ci, którzy złamią tę zasadę, zostaną zbanowani bez pytania. Powinieneś zostać zbanowany, ale jestem dzisiaj w dobrym nastroju. Dziękuję za to mojej dziewczynie. Confusedenny:
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)