Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy zwrot
Dzień dobry. Jak już wiecie, zostałem zakazany na rychłe oszukiwanie, tak samo jak 2 z moich przyjaciół, ale także inni 2 przyjaciele zostali zbanowani za nic, czego nigdy nie używali.   Zastanawiałem się, co jest lepsze dla nich, próbować zwrotu pieniędzy i kupić nową kopię, lub pisać pocztę do pomocy The WarZ, co jest dla mnie głupim powodem, dla którego wszyscy wiemy, jak działają.   O obciążeniach zwrotnych, czytałem o tym dosyć dużo na ten temat na forum (obciążenia zwrotne Warza). Wiem, że najlepszym pomysłem jest napisanie do PP o produkcie / usłudze, która nie została dostarczona, ponieważ nie mogą zakazać ci gry, której nie wydali. Ale jest pytanie po aktualizacji 21.12.2012 gra nie jest w wersji ostatecznej? Mam na myśli, że nadal w rejestrze, a niektóre miejsca są pisane, to jest wersja Alpha / smtimes Beta, więc w zasadzie, nawet jeśli ludzie oszukiwali lub nie w alfa / beta mogą po prostu odzyskać swoje pieniądze z powodu anulowania wcześniejszego zamówienia na tę grę.   Ostatnie pytanie, jedno z nich już rozpoczęło Spór, ale z opcją Treści nie zgodnie z opisem, a on napisał, że gra jest pełna oszustów, nie może normalnie grać itd. W tej sytuacji, co powinien zrobić? Chodzi mi o zmianę, o którą można się ubiegać i porozmawiać o anulowaniu gry przed zamówieniem lub napisaniu czegoś innego?   Naprawdę chciałbym uzyskać pomoc i mogę powiedzieć to, co już wiem, aby pomóc innym facetom.
Reply
Zacytować: Originally Posted by xCyniu Po prostu poproś o produkt inny niż opis po obciążeniu zwrotnym lub nieautoryzowanej płatności (powiedz, że "twój" "syn" kupił grę, mając dostęp do swojego systemu PayPal) Greets, XC. Uważam, że w przepisach PP jest coś takiego, że nie mogą zaakceptować nieautoryzowanej płatności przez osobę z twojej rodziny. O moim przyjacielu Powinien zachować spór z treścią niezgodną z opisem , lub zamknąć i zrobić nowy? Ciekawi mnie, co możemy teraz spróbować, ponieważ oficjalna gra, lub oficjalnie, jest poza alfą.
Reply
Nie zadawaj się, prosząc xsolla o zwrot pieniędzy. Jeśli nalegasz na zrobienie tego, zrób to za pośrednictwem firmy CC lub PayPal. Produkt niezgodny z opisem jest najprostszą trasą i jest prawdziwym stwierdzeniem.
Reply
Okej, więc wiem już w 99%, co robić, ale jeśli już otworzy spór z treścią niezgodną z opisem, powinien po prostu zgłosić to, aby zażądać, ale jeśli tak. Co powinien napisać? Tylko, że nie otrzymał pełnej wersji gry, ale tylko w przedsprzedaży wersji alfa / beta? Po prostu nie chcę pozwolić mu się spieprzyć, bo system PayPal nie pozwoli ci na obciążenie zwrotne po awarii. Dzięki za pomoc, naprawdę doceniam
Reply
Zrobiłem "produkt niezgodny z opisem" w systemie PayPal, nie zwrócili mi: S Zrobiłem to około miesiąc temu, kiedy mój pierwszy został zbanowany za odebranie miodu ...
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)