Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
OK, chłopaki, odkąd 1.066 nie jest już możliwy, postanowiłem wydać zaktualizowaną wersję ...   Funkcje to:       Kod:   :: Aimbot - Tryb FFA - jest widoczny - AimBone - AutoShoot - Celuj prędkością - Celuj kluczem :: Broń noża - FFA Knife :: FFA Esp - Nazwa Esp - Box Esp - Odległość Esp - Broń Esp - Turret Esp - Heli Esp - Plane Esp - Grenade Esp - Pick up Esp :: 2D Radar :: Kill Sounds - Kill Spam :: No Recoil :: Cvar Laser - Bez powłoki ShellShock - No Blood :: Crosshair   KnifeBot jest naprawiony ...   zgłoś wszelkie błędy ...   proszę skomentuj...   i proszę o nowe sugestie (żadnych głupich ofc jak amunicja unlm lub w / e)   i proszę, jeśli ci się to podoba:     http://www.unknowncheats.me/forum/rec ... n.php?p=472443   Jak:   1.Rozwiń wszystkie pliki do 1 folderu (w tym dźwięki)   2.run winject   3. Wybierz dll   4.run cod   5.select process (iw4mp.exe)   6.Hit wstrzyknąć   7. w grze   8. Wybierz drużyny i klasę, poszukaj trochę   9.delete dla menu ...     Ściągnij:     UC-Downloads - Multiplayer Game Hacking and Cheat Downloads - Cod6: MW2 Multi hack v1.072 od Wieter20   Wymagany pakiet dźwiękowy: (Wyciąg do tego samego folderu)     UC-Downloads - Multiplayer Game Hacking and Cheat Downloads - Sounds Folder ..   Kredyty: Cardoow Reunion s0beit Wielki Dave Walka Król Orgy   K @ N @VEL   I wiele więcej ... proszę podać, czy zapomniałem ...
Reply
Dziękuję Ci! próbuję
Reply
Dziękuję, jesteś naprawdę świetny, uwielbiam Cię!
Reply
Zacytować: Originally Posted by qingfeng Dziękuję, jesteś naprawdę świetny, uwielbiam Cię! twoje powitanie =]
Reply
Cieszę się, że knifebot znów działa, dziękuję bardzo za wspaniałą pracę !!!!!
Reply
kiedy uderzę wstrzyknąć grę. czy to może być jeden z powodów, dla którego używam win7x64? czy ktoś inny ma ten problem? thx o pomoc pozdrawiam Schmotti
Reply
Zacytować: Originally Posted by Schmotti kiedy uderzę wstrzyknąć grę. czy to może być jeden z powodów, dla którego używam win7x64? czy ktoś inny ma ten problem? thx o pomoc pozdrawiam Schmotti nope im też win7 x64, a kluczem jest delete .. nie wstrzykiwać lol
Reply
Przepraszam, mój angielski nie jest najlepszy. mam na myśli, kiedy chcę wstrzyknąć dll iw4mp.exe wywala (gram w trybie okienkowym) kiedy gram na pełnym ekranie exe, nie crash, ale winject mówi: Process Opened (iw4mp.exe) ... ok DLL wstrzyknięty ... ok Sprawdzanie nie powiodło się a menu w grze (kiedy wciskam DELETE) nie otwieraj. Mam nadzieję, że rozumiesz mój problem
Reply
Dzięki ! jesteś dobrym przyjacielem!
Reply
Bardzo dziękuję Wieter20: P
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)