Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjaśnienie Reclass
Chciałbym nauczyć się korzystać z Reclass, mam adresy dla zombie z opcjami czarnymi dla amunicji, nadów itp. Zakodowałem działającego hacka, który po prostu używa WPM do zapisywania wartości i działa dobrze. Ale jestem zainteresowany przekształceniem go w prostą klasę, czy jest tam ktoś wystarczająco dobry, aby pomóc mi zacząć, może wyjaśniając podstawy, dzięki   btw, nie jestem wykwalifikowany przez anymejczyków w demasce, ale rozumiem podstawy i jestem o medium wiedzy, więc nie jestem tylko beznadziejnym noobie
Reply
http://www.unknowncheats.me/forum/ba...crenderer.html
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie fatboy88 http://www.unknowncheats.me/forum/ba...crenderer.html dzięki, ale to jest starsza wersja reclass im przy użyciu mody Reclass 2013 R11 i nie mogę się dowiedzieć, jak zmienić adres, od którego zaczyna się lekcja tak, jak robi to w samouczku w "panelu właściwości", jakakolwiek pomoc z tym?
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more Nie przydatne zewnętrzne, chyba że czytasz odpowiednie fragmenty lub używasz klas dla makr offsetowych ok, zgadłem, że właśnie wtedy, ale dlaczego moja biblioteka dll powoduje awarię gry, zrobiłem wcześniej włamania do dll i zawsze pracowały (z innymi klasami), ponieważ moim celem jest czarny ops czy ktoś wie, czy jest to wstrzykiwalna gra (być może zaimplementowali jakiś mechanizm powodujący awarię przy wstrzykiwaniu) lub jest jakiś problem z moją klasą
Reply
Mój podstawowy wstrzykiwalny ESP z aimbotem działa dobrze. Bez wstrząsu przy wstrzyknięciu. Coś nie tak.
Reply
możesz spróbować debugować, aby dowiedzieć się, w którym momencie Twój kod ulega awarii. w ten sposób dowiesz się, czy to wina klasy.
Reply
chcesz zrobić wszystko, aby pomóc. Ponadto jest to jeden powolny skaner ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more chcesz zrobić wszystko, aby pomóc. Ponadto jest to jeden powolny skaner ... cóż, w końcu zorientowałem się, po tym jak napisałem, ale było późno i po prostu poszedłem spać, poprawka właśnie rzuciła to na (unsigned char *), co zajęło mi trochę czasu, lol, ale nie znalazłem adresu poprawnie nawet jeśli sig był poprawny, więc zamiast tego przełączyłem się na wewnętrzną metodę i to działało dobrze, więc
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)