Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd WinJect 1.7
Ja, po pierwsze, przepraszam, nie jestem zbyt dobry w angielskim i nowym na tym forum.   Cóż, mam do pobrania WinJect 1.7 i kiedy go uruchomię, tak się dzieje:     No cóż, jeśli spróbuję go wydobyć w dowolnym miejscu, nie wyodrębni on Winject i nie mogę go uruchomić jako admin.   Przepraszam za mój zły angielski i przepraszam, jeśli umieściłem to na niewłaściwej stronie.   EDYCJA: Widziałem ten temat, ale facet nie ma takiego samego problemu jak ja   http:
Reply
jakiego programu ochrony wirusów używasz?
Reply
Zacytować: Napisał Daavid jakiego programu ochrony wirusów używasz? Mam Windows Defender, a Mcafee Internet & Security Scan Plus.
Reply
Musisz wyłączyć antywirusa. I tak, ten facet miał ten sam problem, z którym się zetknął, z wyjątkiem tego, co zdarzyło się podczas jego uruchamiania, wyodrębniasz go.
Reply
Okay, nie mam pojęcia, jak wyłączyć antywirusa, a którą mam wyłączyć, Windows Defender
Reply
Zacytować: Napisał Trololo Okay, nie mam pojęcia, jak wyłączyć antywirusa, a którą mam wyłączyć, Windows Defender / MCAfee? Myślę, że to Mcafee, dało mi to pewne problemy, gdy próbowałem uruchomić plik ... Tak, Windows Defender nie powinien być problemem. Wyłącz McAfee. Powinno być coś w panelu, aby go wyłączyć; Nigdy nie używałem McAfee. Jeśli nie możesz go znaleźć, spróbuj zabić wszystkie związane z nim procesy.
Reply
Tak, po prostu naciągnąłem Mcafee (bezużyteczne) i mogę go teraz otworzyć. To forum jest najlepsze, zachowaj dobrą pracę: boldyellow:
Reply
ma ten sam problem, ale z antywirusem; (
Reply
dostajesz go za pomocą antywirusa? Czy próbowałeś wyłączyć?
Reply
Zacytować: Napisał Trololo Tak, po prostu naciągnąłem Mcafee (bezużyteczne) i mogę go teraz otworzyć. To forum jest najlepsze, zachowaj dobrą pracę: boldyellow: Niewiele wiadomo o obrońcy Windows, tylko o tym, że jest to domyślny program antywirusowy, który można zainstalować na wszystkich systemach operacyjnych Windows. W takim przypadku nie będę na nim polegać, jeśli otrzymam prawdziwe wirusy. Tylko dlatego, że wiesz, że naprawdę poleciłbym ci pobranie programu antywirusowego takiego jak avira, jego bezpłatnego i nie będzie kompletnie batsh * t, jeśli wykryje fałszywe pozytywne w przeciwieństwie do Norton i jego łatwe do odinstalowania, jeśli nie jesteś z niego zadowolony ... W przeciwieństwie do AVG.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)