Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapisz zespół WMP
cześć wszystkim Mam mały problem z odtwarzaczem multimedialnym, to będzie opóźnione podczas odtwarzania niektórych filmów (np. na przykład .avi), a kiedy wyjdę z odtwarzacza multimedialnego, dźwięk będzie odtwarzany nawet wtedy, gdy okno jest zamknięte, mogę tylko zatrzymać to przez menedżera zadań i zakończ proces wmp. Nie mogę ponownie zainstalować wmp, ponieważ genius w microsoft pomyślał, że budowanie w wmp to vista sprawiłoby, że byłby on bardziej przyjazny dla użytkownika! zawieść. anywho, im tylko zastanawiam się, czy ktoś inny miał ten problem i wie, jak to naprawić, bez ponownej instalacji vista, próbuję najpierw wyjść z leniwego wyjścia. zaktualizowałem i dostałem wszystkie ostatnie shiz dla odtwarzacza multimedialnego, w tym kodek DivX. Nie mogę zepsuć, znowu cos geniuszu w microsoft nie pozwól mi. ja też nie chcę po prostu używać innego odtwarzacza multimedialnego, jak inmatrix. każda pomoc byłaby świetna. dzięki
Reply
Zacytować: Napisał AustChris cześć wszystkim Mam mały problem z odtwarzaczem multimedialnym, to będzie opóźnione podczas odtwarzania niektórych filmów (np. na przykład .avi), a kiedy wyjdę z odtwarzacza multimedialnego, dźwięk będzie odtwarzany nawet wtedy, gdy okno jest zamknięte, mogę tylko zatrzymać to przez menedżera zadań i zakończ proces wmp. Nie mogę ponownie zainstalować wmp, ponieważ genius w microsoft pomyślał, że budowanie w wmp to vista sprawiłoby, że byłby on bardziej przyjazny dla użytkownika! zawieść. anywho, im tylko zastanawiam się, czy ktoś inny miał ten problem i wie, jak to naprawić, bez ponownej instalacji vista, próbuję najpierw wyjść z leniwego wyjścia. zaktualizowałem i dostałem wszystkie ostatnie shiz dla odtwarzacza multimedialnego, w tym kodek DivX. Nie mogę zepsuć, znowu cos geniuszu w microsoft nie pozwól mi. ja też nie chcę po prostu używać innego odtwarzacza multimedialnego, jak inmatrix. każda pomoc byłaby świetna. dzięki Filmy HD są opóźnione w stosunku do WMP o tym, kiedy WMP się zamyka i gra dźwięk ... Nic nie możesz zrobić ... Microsoft genious ppl dodał to w oknach .. Używam Media Player classic (prosty w przypadku filmów
Reply
Zacytować: Napisał AustChris cześć wszystkim Mam mały problem z odtwarzaczem multimedialnym, to będzie opóźnione podczas odtwarzania niektórych filmów (np. na przykład .avi), a kiedy wyjdę z odtwarzacza multimedialnego, dźwięk będzie odtwarzany nawet wtedy, gdy okno jest zamknięte, mogę tylko zatrzymać to przez menedżera zadań i zakończ proces wmp. Nie mogę ponownie zainstalować wmp, ponieważ genius w microsoft pomyślał, że budowanie w wmp to vista sprawiłoby, że byłby on bardziej przyjazny dla użytkownika! zawieść. anywho, im tylko zastanawiam się, czy ktoś inny miał ten problem i wie, jak to naprawić, bez ponownej instalacji vista, próbuję najpierw wyjść z leniwego wyjścia. zaktualizowałem i dostałem wszystkie ostatnie shiz dla odtwarzacza multimedialnego, w tym kodek DivX. Nie mogę zepsuć, znowu cos geniuszu w microsoft nie pozwól mi. ja też nie chcę po prostu używać innego odtwarzacza multimedialnego, jak inmatrix. każda pomoc byłaby świetna. dzięki Czy masz jakąś klawiaturę Logitech G15 Keyboard? Jeśli tak, wyłącz ją z systemem Windows Monochrome, ponieważ utrzymuje proces WMP
Reply
używam zoomplayer dla wideo, działa świetnie
Reply
VLC to kolejna gra, w której zagra się wszystko, co dobre i darmowe
Reply
Kraft ma rację vlc jest najlepszy, gra 720p / 1080p / xvid / avi / divx. używam go od lat i będzie kontynuowana, tak jak Ty! Zacytować: http://www.videolan.org/vlc/download-windows.html
Reply
Używam WMP do muzyki, ale vlc naprawdę rockz z filmami, a nawet muzyką!
Reply
Zacytować: Napisał R4z8r Używam WMP do muzyki, ale vlc naprawdę rockz z filmami, a nawet muzyką! OK, spróbuję tego ..... EDITZ .. dlatego, że wszyscy mówią, że jest cool ....
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)