Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
powinienem zainstalować dodatek Service Pack 2
Cześć, mam Windows XP Pro 5.1 Build 2600 Mam Service Pack 1 i każdą aktualizację dla Win XP, ale zastanawiam się, czy powinienem zainstalować dodatek Service Pack 2 ????
Reply
Otrzymasz 150 różnych wersji. Polecam, ale zależy to również od tego, jak dobrze znasz swoje rzeczy. Tak, musisz wziąć pod uwagę dodatkowe problemy z obsługą.
Reply
TAK .. Powiedziałbym .. Ustaw punkt przywracania systemu. Zainstaluj ... wypróbuj wszystkie swoje programy .. każdy z nich. Jeśli coś działa, przywróć system i pobierz ponownie inny i spróbuj ponownie. Niektóre systemy nie działają poprawnie z SP2 z jakichś powodów, inne działają dobrze. Znam peoepl, aby zainstalować dodatek SP2 .. NIC nie działa poprawnie, przywróć, a następnie wypróbuj inną kopię i działało dobrze. Wszystko zależy od ciebie, ale naprawdę zalecałbym przywrócenie systemu
Reply
Po raz pierwszy zainstalowałem dodatek SP2 do mojego Internetu i innych rzeczy, więc pozostaję z SP1 teraz i to dobrze na moim komputerze
Reply
yeah sp2 słyszałem F * cks do większości Windows XP do domu
Reply
Mówię tak, naprawdę kłamię, co zrobili z tym dodatkiem Service Pack. Ich najlepsza funkcja to przynajmniej sposób, w jaki teraz obsługują połączenia bezprzewodowe. Znacznie lepiej niż ogólny sposób, w jaki radzili sobie w sp1.
Reply
Koleś, powiedziałbym, że podążam za radą Ubera, kiedy znajdziesz Sp2, który działa, Slipstream to z oknami, tak, że następnym razem będziesz mieć reofrmat, instaluje się z Windows i sp2 auto, więc nie musisz tracić czasu i rzeczy, mam nadzieję peeps zgadzają się ze mną w tej sprawie
Reply
Mówię, idź na to! Nie byłem pewny, więc po prostu wypróbowałem go pewnego dnia i nigdy się nie odzyskałem. Kocham SP2 i nigdy nie planuję powrotu do SP1
Reply
Jestem przerażony d / l, że słyszałem, że dostajesz niebieski ekran: S to jedyna aktualizacja, w której mam d / l Mam wszystkie aktualizacje win xp pro, w tym sp1
Reply
cholera, idź, snoopy, yep thats the mean shizzle tam, powiedziałbym, idź z moim postem powyżej ..
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)