Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy HALO z WinXP Pro
#11
Zacytować: Originally Posted by unknownzero Mam pytanie o to, jak naprawić HALO z niektórych jak rekonfigurować ustawienia sieciowe (co uniemożliwia działanie mojego Internetu), co zmusza mnie do ponownego uruchomienia. Następnie odkrywca robi coś podobnego w poszukiwaniu połączeń proxy, a potem czasami to robi. Po zaktualizowaniu działało w eksploratorze, a nie w HALO. Czy istnieje jakiś protokół, który może być błędny? Otwórz panel sterowania i spójrz na opcje internetowe. Kliknij zakładkę Połączenia i przejdź do Ustawienia LAN. Odznacz wszystkie pola. Wygląda na to, że automatyczne wykrywanie poszukuje serwerów proxy lub możesz mieć zainstalowany serwer proxy, który nie działa.
Reply
#12
Próbowałem tego, i mam pomysł, co to może zrobić. Mój modem DSL jest wyposażony w zaporę, a ludzie tacy jak hakerzy próbują ją wyłączyć. Wkrótce przełączam modemy na modem Actiontec. Szybsza prędkość. Czy powinienem po prostu włączyć USB i sieć?
Reply
#13
Zacytować: Originally Posted by unknownzero Próbowałem tego, i mam pomysł, co to może zrobić. Mój modem DSL jest wyposażony w zaporę, a ludzie tacy jak hakerzy próbują ją wyłączyć. Wkrótce przełączam modemy na modem Actiontec. Szybsza prędkość. Czy powinienem po prostu włączyć USB i sieć? Nadal korzystałbym z połączenia Ethernet do modemu.
Reply
#14
Osobiście wolę Ethernet od innych połączeń. Ale lubię podwójnie łączyć, aby mieć bardziej stabilny internet. Ponieważ czasami Ethernet się zawiesza i mam kopię zapasową USB. Zauważyłem też, że gdy miałem podłączony port USB, gdy Ethernet przestał działać, mój Internet również się nie powiódł.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)