Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy HALO z WinXP Pro
Mam pytanie o to, jak naprawić HALO z niektórych jak rekonfigurować ustawienia sieciowe (co uniemożliwia działanie mojego Internetu), co zmusza mnie do ponownego uruchomienia. Następnie odkrywca robi coś podobnego w poszukiwaniu połączeń proxy, a potem czasami to robi. Po zaktualizowaniu działało w eksploratorze, a nie w HALO. Czy istnieje jakiś protokół, który może być błędny?
Reply
Czy masz nawet wersję detaliczną, brzmi to tak, jakbyś miał coś od aazaka, może twojego zawadiaka
Reply
Koleś ... Nie pobieram już z KaZaa ani udostępniania plików, zrobiłem to na moim starszym kompu i nie było to HALO, nie robiłem tego przez rok. I tak, to jest wersja detaliczna, ważna, zaktualizowana i wciąż zepsuta. Nie widzę złych kierowców.
Reply
Jakie są twoje specyfikacje systemowe?
Reply
AOpen Płyta główna z chipsetem 865PE p4 3,2 GHz HTT z włączonym układem FSB 800MHz FSB 1024MB Corsair XMS DDR400 PC3200 Dual channel (2X512) Mam nadzieję, że to wszystko, czego potrzebujesz.
Reply
Zacytować: Originally Posted by unknownzero AOpen Płyta główna z chipsetem 865PE p4 3,2 GHz HTT z włączonym układem FSB 800MHz FSB 1024MB Corsair XMS DDR400 PC3200 Dual channel (2X512) Mam nadzieję, że to wszystko, czego potrzebujesz. Dobrze byłoby wiedzieć, że karta graficzna ...
Reply
Jest to problem z Internetem (nie przeczytałem go dokładnie), więc jego gcard i tak nie będzie miało znaczenia, dla mnie brzmi to jak masz spieprzony wirus na twoim komputerze.
Reply
Nie jest to całkowicie niemożliwe. Teraz działam ... Dzięki i tak. To była głupia zapora ogniowa i stworzyła pewne problemy z zrzucaniem pamięci.
Reply
Zacytować: Napisał Sonicator Dobrze byłoby wiedzieć, że karta graficzna ... doh ........ Jest to Geforce 256 MB Fx5950 Ultra
Reply
Zacytować: Originally Posted by unknownzero doh ........ Jest to Geforce 256 MB Fx5950 Ultra Wow ... i myślałem, że moja karta wideo została zniszczona przez wszystkich ... GeForce 256 MB FX5400 Ale anywayz ..... to prawdopodobnie gra, ale jeśli nie to jej Internet ... jeśli jesteś w stanie grać w inne gry w trybie dla wielu graczy, musiałbym powiedzieć, że to pewnie gra
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)