Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy HALO z WinXP Pro
#1
Mam pytanie o to, jak naprawić HALO z niektórych jak rekonfigurować ustawienia sieciowe (co uniemożliwia działanie mojego Internetu), co zmusza mnie do ponownego uruchomienia. Następnie odkrywca robi coś podobnego w poszukiwaniu połączeń proxy, a potem czasami to robi. Po zaktualizowaniu działało w eksploratorze, a nie w HALO. Czy istnieje jakiś protokół, który może być błędny?
Reply
#2
Czy masz nawet wersję detaliczną, brzmi to tak, jakbyś miał coś od aazaka, może twojego zawadiaka
Reply
#3
Koleś ... Nie pobieram już z KaZaa ani udostępniania plików, zrobiłem to na moim starszym kompu i nie było to HALO, nie robiłem tego przez rok. I tak, to jest wersja detaliczna, ważna, zaktualizowana i wciąż zepsuta. Nie widzę złych kierowców.
Reply
#4
Jakie są twoje specyfikacje systemowe?
Reply
#5
AOpen Płyta główna z chipsetem 865PE p4 3,2 GHz HTT z włączonym układem FSB 800MHz FSB 1024MB Corsair XMS DDR400 PC3200 Dual channel (2X512) Mam nadzieję, że to wszystko, czego potrzebujesz.
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by unknownzero AOpen Płyta główna z chipsetem 865PE p4 3,2 GHz HTT z włączonym układem FSB 800MHz FSB 1024MB Corsair XMS DDR400 PC3200 Dual channel (2X512) Mam nadzieję, że to wszystko, czego potrzebujesz. Dobrze byłoby wiedzieć, że karta graficzna ...
Reply
#7
Jest to problem z Internetem (nie przeczytałem go dokładnie), więc jego gcard i tak nie będzie miało znaczenia, dla mnie brzmi to jak masz spieprzony wirus na twoim komputerze.
Reply
#8
Nie jest to całkowicie niemożliwe. Teraz działam ... Dzięki i tak. To była głupia zapora ogniowa i stworzyła pewne problemy z zrzucaniem pamięci.
Reply
#9
Zacytować: Napisał Sonicator Dobrze byłoby wiedzieć, że karta graficzna ... doh ........ Jest to Geforce 256 MB Fx5950 Ultra
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by unknownzero doh ........ Jest to Geforce 256 MB Fx5950 Ultra Wow ... i myślałem, że moja karta wideo została zniszczona przez wszystkich ... GeForce 256 MB FX5400 Ale anywayz ..... to prawdopodobnie gra, ale jeśli nie to jej Internet ... jeśli jesteś w stanie grać w inne gry w trybie dla wielu graczy, musiałbym powiedzieć, że to pewnie gra
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)